Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ornella Koktová promluvila o svém naditém dekoltu: Nemám co na sebe, jsem šetřivá

Ornella Koktová promluvila o svém naditém dekoltu: Nemám co na sebe, jsem šetřivá
Zdroj: Instagram/archiv Ornelly Koktové
+ Další 4 fotografie
Přiznání
Ornella Koktová (27) se těší z druhého synka Svena, který se narodil v dubnu. O svých slastech i strastech mateřství si s lidmi popovídala skrze svůj instagramový profil. Ornella měla na sobě při vysílání velmi našponovaný výstřih, kterého si uživatelé sociální sítě nemohli nevšimnout.

Jedna z uživatelek Ornellu (27) častovala poznámkou, že i ona má větší prsa, takže jí nemá co závidět. "Toto je ale spíše k pláči a nevkusné a výmluvy typu nic nedopnu trapné."

Maminka od dvou synů se však nenechala rozhodit a s naprostým klidem odpověděla: "Někdo kojí na ulici, někdo pláče, že na hrudi nic nemá... všichni si tady hrajou 'jak kopou za přirozenost'... já mám od přírody větší dekolt, momentálně mi z mého šatníku nic moc nesedí a v pyžamu jsem sedět při tom videu nechtěla. Prsa k životu patří a není na nich nic sprostého! Je to součást ženy.... tak proč to drama?"

Ornella je šetřivka

Některé uživatelky se ale nenechaly jen tak odbýt a zeptaly se Ornelly, co je za problém si koupit větší trika? "Já furt věřím, že se vrátím do normálu... takže je mi líto dva měsíce po porodu měnit šatník. Na to jsem moc šetřivá," odvětila dvojnásobná maminka.

Pozitivní ohlasy

Ne všechny ženy však Ornellin dekolt pohoršil. U jejího videa se vyrojila řada pozitivních komentářů, jako například: "Jsi kus" nebo "Já jsem ženská, celý video čumím jen na ta prsa a vůbec mě to teda nepohoršuje."

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy