Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ornella Koktová pro eXtra.cz o Výměně manželek: Pro děti neukápla ani slzu, ofrky kvůli nádobí byla jen legrace

Ornella pásky využila pod šaty, které oblékla jako svatební host
Zdroj: Se souhlasem Ornella Koktová
+ Dalších 8 fotografií
ZHODNOCENÍ

Kdo by od Ornelly Koktové (30) čekal, že s její účastí ve Výměně manželek půjde o drastický díl, ten by se pletl. Celý pořad byl bezkonfliktní, i její manžel Josef Kokta (66) si s vyměněnou ženou rozuměl. Jak oba manželé zhodnotili svou účast v pořadu pro eXtra.cz?

Ornella Koktová a Výměna manželek: Kremrole nedali do TV

„Mluvím i za Pepu, máme z toho dobrý pocity, protože lidé, s kterými jsme se při natáčení potkali, jsou strašně fajn, přátelíme se doteď. Docela se vídáme. Jak jsme se přestěhovali, jsme teď i kousek od sebe,“ řekla eXtra.cz podnikatelka a influencerka Ornella Koktová.

„Určitě jsme taky nepatřili k párům, co by něco měnili po natáčení. Byli jsme oslovení, nehlásili jsme kvůli tomu, že bychom byli na pokraji rozchodu, ani kvůli penězům, ale pokud tam jde někdo s důvodem, že mu to může zachránit vztah, tak si myslím, že to bude k ničemu. Za těch deset dnů se nic nevyřeší,“ věří Ornella.

„Byla jsem v rodině, která vlastní restauraci a myslím, že jsem to zvládla úplně v pohodě. Pracovala jsem v kuchyni, bylo tam třeba sto hotovek denně. Do samotného pořadu se to nedostalo, ale napekla jsem například sto kremrolí, které jsem pak rozdávala,“ pochlubila se nám maminka tří dětí.

Bez dětí, přesto neplakala

A to, jak dělala „ofrky“ ohledně nádobí? Prý šlo spíš o legraci. „Ale je pravda, že nerada sahám na mastnou houbičku, u nás nádobí dělá Pepa, ale to byla fakt nadsázka. Nejsem taková primadona,“ dušuje se.

Samu sebe nicméně překvapila, jak poměrně snadno dala celou Výměnu manželek bez stýskání si. „Nebylo to poprvé, co jsem byla tak dlouho bez dětí. Už jsem ležela i na JIPce, skoro měsíc, to byl děs, ale to jsem byla v šíleném stavu. Že bych bez nich ale byla takhle dlouho kvůli tomu, že se rozhodnu někam jen tak odjet, to se ještě nestalo,“ přiznává.

„Takže změna to byla, ale v kuchyni jsem byla od šesti od rána do večera v takovém zápřahu, že mi to strašně uteklo. To bylo pořád něco: Dršťková na desítku, cink, cink, nemáš vůbec čas myslet na hlouposti,“ směje se Koktová.

„Nejvíc jsem se bála, že mě nacpou do nějakého pidibytečku, kde nebude co dělat. Tam by mě asi mohly přepadnout nějaké myšlenky a začalo by se mi hrozně stýskat. Takhle jsem nebrečela ani kvůli dětem. Navíc vím, že Pepa je milionová jistota, manžel Veroniky mi řekl, jaká je, necítila jsem se proto špatně a neměla jsem důvod být nervózní,“ vysvětluje.

Josef Kokta: Zámeček bylo peklo

Svůj zážitek pro eXtra.cz přidal i její choť Josef Kokta„Nejzajímavější byl výlet na zámeček, kde jsme byli se všemi dětmi a samozřejmě se ukázalo, že s nimi je taková prohlídka naprosto nemožná,“ odtušil.

Josef s Veronikou a třemi dětmi měli soukromou prohlídku, ta se ale zvrhla, když nenechavé dětské ručičky šmátraly po všem, na co se šmátrat nemá. „Pan průvodce si musel utírat pot z čela,“ vzpomíná Pepa, který si podle svých slov s Veronikou sedl.

„Jsou to oba kliďasové, dva typy lidí, kteří úplně nemají potřebu trajdat ven, takže si rozuměli,“ dodala s úsměvem jeho žena.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy