Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ornella Koktová přiznala krizi ve vztahu s Pepou. Už to takhle nešlo, musela jsem něco udělat, říká

Ornella Koktová s manželem Josefem ve Varech.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Zdá se, že ve vztahu Ornelly Koktové a jejího manžela Pepy není vše zalité sluncem. Úspěšná influencerka se na sociálních sítích svěřila, že museli přehodnotit priority a udělat si čas pouze na sebe. V poslední době pouze pracovali, starali se o děti, což se podepsalo i na jejich manželství. 

Ornella Koktová na sociálních sítích přiznala, že mezi ní a jejím manželem Pepou v současné době není vše tak, jak by si přála. Tím, že se dvojice věnovala pouze práci a dětem, zapomínali na sebe a to se podepsalo na jejich vztahu. Museli tedy určité věci změnit.


"Investice času do toho společného, dvou rodičů, je sakra důležitá. My jen pracovali, pečovali o děti a na nic víc nebyl čas. A bylo to znát, že je to špatně… Hodně špatně. Takže jsme si řekli: a dost. Musíme být i jen tak my dva spolu. Nepodceňujte to… Fakt," apelovala i na ostatní ženy, aby se jim nestalo něco podobného.

Doporučené video: Ornella promluvila o Pepovi v pořadu eXtra Host.


Ornella musela vzít situaci do svých rukou

To, že děti dokážou se vztahem svých rodičů pořádně zamávat, potvrdil i Richard Chlad, který dvojici vyjádřil podporu. "Děti jsou malí velcí narušitelé i hodně pevného vztahu! Držte se!" vzkazuje miliardář. Ornella přiznala, že situace už byla neúnosná a musela to vzít do svých rukou: "Je to bohužel tak. Tak jsem na Pepíka apelovala, že takhle to dál nejde. A jak byl nakonec šťastnej," odpověděla.


Josef Kokta toho měl v poslední době na sebe naloženo příliš. Protože se Ornella účastnila reality show Survivor, musel se postarat o celou domácnost a o jejich tři děti. "Měl toho opravdu naloženo hodně. Neměla jsem strach, jak to tady zvládne. Jeho mamka ho hodně připravila v tomhle do života. Věděla jsem, že Pepa všechno umí," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy