Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová právem zuří: Lidé odporně útočí na jejího malého syna Quentina!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
hyenismus
Jen jedno nevinné video stačilo k tomu, aby se malý Quentin Kokta (5) stal terčem odporného útoku. Ornella Koktová (25) se pochlubila záběry z karnevalu, kde její syn v kostýmu jahody recituje básničku, za kterou dostane sladkou odměnu. Pyšná máma nemohla tušit, že budou lidé na Quentina útočit kvůli všemu, co je napadne.

Ornella Koktová byla na malého Quentina opravdu hrdá. „Naše láska Quentinek! Pan Jahoda (Spidermanů a Batmanů je všude až kam). Hrozně mě bavilo, jak byl absolutně suverénní a vůbec se nebál. V tu chvíli jsem byla jako ta nejvíc ambiciózní matka, co fandí dítěti jak při olympiádě,“ napsala nadšená Ornella k videu z karnevalu. Její radost rychle překazili lidé, kteří na malém Quentinovi nenechali jedinou nit suchou.

Je až s podivem, jaké odpornosti dokáží dospělí lidé napsat o malém dítěti. Podle komentujících je malý Quentin Kokta moc tlustý, neumí mluvit a měl by chodit na logopedii, má stupidní účes, a podobných nechutných poznámek by se pod videem našla ještě spousta, kdyby ho Ornella nesmazala. Nikdo se jí nemůže divit, žádná matka by totiž nechtěla sledovat, jak na její dítě veřejnost útočí.

Odporné komentáře nezůstaly bez odezvy. "Tolik nenávisti pod mým videem s Quentinkem? Opravdu nechutné, nadávat dítěti, kterému je pět a chodí na logopedii a cvičí mluvení doma každý den! Mě osobně by nikdy nenapadlo nadávat dětem. Tohle udělá jen zrůda, " okomentovala celou situaci Ornella.

Je vidět, že zlomyslnost lidí nezná mezí. Na sociálních sítích je možné si povšimnout toho, že většina matek by při sebemenší poznámce ohledně jejího dítěte podávala na dotyčné trestní oznámení, samy se ale zjevně neštítí útoků na dítě cizí. Ve věku Quentina je zcela normální, když je ratolest baculatá, o žádnou obezitu se u něj rozhodně nejedná. Navíc sama Ornella řekla, že logopedii nezanedbává.

Související články

Další články