Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Ornella Koktová po porodu v bolestech ve špitále: Manžel promluvil o strachu z rakoviny

Nakonec dokázali, že je jich láska skutečná. Ornella a Josef mají skvělý vztah.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové
+ Další 3 fotografie
ZDRAVÍ

Už skoro čtrnáct dní je Ornella Koktová (28) nedobrovolnou obyvatelkou nemocnice. Do špitálu se dostala hned poté, co porodila, ozvaly se problémy se střevy spojené se zánětem. „Báli jsme se, jestli to není rakovina,“ řekl eXtra.cz Josef Kokta.

Ornella Koktová: Strach z nádoru

„Ornella přijela po porodu domů a začalo ji hned bolet vlevo nahoře v břišní dutině. Bolelo ji to tak hrozně, že musela jít znovu do lékařské péče. Už je tam deset nebo dvanáct dní,“ popisuje pro eXtra.cz její manžel.

Ornella Koktová je už v nemocnici dlouho, o děti se zatím stará její manžel. Ten se bál, že může jít o rakovinu.

„Něco tam bylo, ale co, to přesně nevím. Důležité je to, že už víme, že to není onkologického původu. Jak byla Lili veliká, tak tam hodně kopala. A protože to je nějaká starší záležitost, de facto to aktivovala. Lékaři svolali konzilium a vyřešili to,“ popisuje.

Místo kojení mužské krmení

„Snad už ji brzy pustí domů. Doufám, že už všechno bude v pořádku. Když nenastanou komplikace, do konce týdne by mohla jít domů,“ věří Josef Kokta.

Ten má momentálně na starosti i kojence Lilianne.

„Malá je se mnou doma. Ornella stejně nemohla kojit, protože brala léky, takže od chvíle, kdy jsme přijeli z porodnice, ji krmím já. Ornella, jak ji to strašně bolelo, nemohla vůbec nic,“ vysvětluje.

„Péče o tři děti je fuška, ale zvládám to. Teď zrovna jsou už všichni tři nakrmení, Quentin se učí, stále má distanční výuku. Celý život jsem pracoval, na děti nebyl čas, teď si jich užívám jako nikdy předtím. Ale asi je všechno, jak má být, ve dvaceti bych neměl páru, jak se o ně postarat,“ dodal smířeně Josef, který už se Ornelly, o kterou měl velký strach, nemůže dočkat.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy