Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová po návratu z větrání čtyřek: Nemoc a porušování zákazu lékařů

Zdroj: Se svolením Ornella Koktová
+ Další 4 fotografie
RÝMIČKA

Podnikatelka a influencerka Ornella Koktová (28) se nedávno s rodinou vrátila z Cannes, kde vystavovala své na trojnásobné mateřství skvělé tělo slunečním paprskům, po návratu to ale větší část její famílie odnesla na zdraví. A co eXtra.cz řekla o tom, jak je na tom zdravotně po poporodních komplikacích?

Ornella Koktová: Po větrání nachlazení

„Byli jsme ve Francii, napůl pracovně, napůl jsme to spojili s dovolenou. Bylo to hrozně fajn. Jen jsme překročili hranice, na pumpě jsme se kromě Pepy a dcery všichni nastydli. Byl to pro nás prostě velký teplotní přechod z tepla do zimy. Šla jsem tankovat jen v šatičkách a tělo zaprotestovalo. Návrat byl tedy žůžo,“ vyprávěla eXtra.cz podnikatelka Ornella Koktová.

„Blbé je, že když člověk posmrkává nebo pokašlává, hned si všichni myslí, že má covid,“ připomíná.

Porušený zákaz

Nemohli jsme se jí nezeptat na velké poporodní problémy. Po narození dcery Lilianne totiž skončila ve špitále a do výsledků testů se musela obávat i možné rakoviny. Ta se nakonec naštěstí neprokázala, ale i tak si se střevy a zánětem užila své.

„Doufám, že všechno už je v pohodě. Cítím se fajn, odřídila jsem to do Francie, patnáct hodin v kuse, takže v klidu. Jinak se mi rána stále hojí, ale už kvůli tomu netrpím. Jen porušuju zákazy lékařů, podle nichž nesmím zvedat děti, protože není zbytí. Bez toho máma malých dětí nemůže fungovat,“ dodala.

Co se stalo

Ornella Koktová měla po porodu tak obrovské bolesti v břiše, až zoufalstvím plakala. V nemocnici pak zjistili, že došlo k blokaci střev, k níž se připojil zánět. Po operaci a léčbě se vrátila domů. Ulevilo se především jejímu manželovi Josefu Koktovi (64), na němž po dobu hospitalizace ležela zodpovědnost a péče o tři malé děti včetně dvou mimin.

Související články

Další články