Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová po 10 letech a 3 dětech zpět na mole i s Quentinem: Klobouk dolů, tleskají jí

Ornella Koktová a syn Quentin.
Zdroj: se souhlasem Ornella Koktová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
život

Bývalá modelka a maminka tří dětí Ornella Koktová (28) se po deseti letech opět prošla jako modelka po mole. Spolu s ní tam kráčel i její starší syn Quentin, který po vzoru své maminky vyšpulil a nahodil pózu. Fanoušci Ornelle pochválili figuru, vtipného syna, ale také vytkli catwalk a finální šaškování. Co na to sama Ornella?

"Ornellka po deseti letech na mole. No bavilo mě to. Nervík, ale bylo mi ctí podpořit charitativní projekt Hvězdy dětem, který dá výtěžek z dražby dětem z dětských domovů na jejich volnočasové aktivity," uvedla půvabná Ornella Koktová ke svému příspěvku, kde předvedla jako modelka několik rób a ukázala, že ke své bývalé profesi by se mohla z fleku vrátit.

V závěru celého videa se po mole prochází i její syn, který si po vzoru maminky vyzkoušel i rozkošnou pózu. "Quentinek mamku nezapře, moc vám to oběma slušelo," píší fanoušci pod video.

Během závěrečné pózy se Ornella rozhodla lehce zašaškovat a někteří její sledující to prostě museli okomentovat. "Moc Vám to slušelo, o tom žádná, až na to šaškování na konci. Takhle se dáma na mole nechová. Ale k Vám to patří, jste svá. Takže za mě palec nahoru," uvedla jedna z fanynek a další na to reagovaly, že se pózy a šaškování dají stále omluvit jejím věkem. "Je to mladá, hravá, veselá a prdlá holka, což prostě k tomuto věku stále patří."

Ornella šla sama za sebe

Některé sledující Ornelle neodpustily ani věk, prý se to zkrátka nehodí. Ornella však šla sama za sebe. "Šla jsem sama za sebe a navíc nám všem v zákulisí řekli: udělejte "libovolnou pózičku". Nemohu za to, že jsem to udělala jako jediná," uvedla věci na pravou míru.

Ornella Koktová se dříve modelingu věnovala profesionálně a obor byl jedním z jejích hlavních příjmů. Po seznámení s manželem Josefem Koktou, se kterým má tři ratolesti, bylo potřeba kvůli mateřství odložit kariéru modelky stranou. Avšak jako mamince jí to podle fanoušků velmi sluší a lidé obdivují, jak péči o svou početnou rodinu krásně zvládá.

Související články

Další články