Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ornella Koktová opět krotila svá velmi bujná ňadra: Ukázala výhody lepící pásky

Ornella Koktová: Krotila bujná ňadra za pomoci lepící pásky
Zdroj: se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 9 fotografií
Trik na prsa

Ornella Koktová (30) už poněkolikáté ukázala, jak řeší svůj napěchovaný dekolt. Nemůže si vynachválit speciální lepicí pásky, díky kterým se maminka tří dětí a majitelka hrudníku o velikosti 75F nemusí bát velkých výstřihů. Nyní trik předvedla znovu na svém Instagramu. 

Ornelle Koktové rozhodně nechybí kuráž. Známá podnikatelka a influencerka vždycky měla trochu mimořádně nabitý dekolt. Po třech dětech, které má s Josefem Koktou, se její vnady ještě zvětšily, a tak začala trpět na bolesti zad. „Je pravda, že mě někdy dost pobolívají záda a jednou z příčin je tíha mého poprsí,“ svěřila se před časem Ornella pro eXtra.cz.

Fígl na velké poprsí

Přišla ale na metodu, která jí pomáhá, jednak aby něco nevykouklo, také ale zmírňuje právě zmíněné bolesti. Ornella si svá ňadra oblepuje speciální páskou. Podle ní to perfektně funguje a je to určeno právě pro ženy s větším dekoltem. „A taky se přiznám k tomu, že mě docela baví jít v krásných šatech s plným přírodním poprsím. Tak pěkné houpání se třeba u silikonů prostě nevidí a ten pohled kolemjdoucích mužů stojí za to,“ prozradila maminka tří dětí. Jenže při předvádění cenného triku si nedávala pozor na sukni, která se jí vyhrnula nahoru. Influencerka tak na Instagramu ukázala víc než zřejmě chtěla.

Špatné rodinné vztahy

Jako oživení svého vztahu manželé Koktovi nedávno využili pořad Výměna manželek, kam se ze zvědavosti přihlásili. Z krásné tmavovlásky v reality show vypadlo, že má mizerné vztahy se svými rodiči, jimiž jsou Monika Štiková a Michal Štika. Jako babička a dědeček vůbec nefungují

„Můj táta třeba nikdy Lilianne nechoval. Quentin dřív i dokonce stál o to se vídat s dědou. Tak jsem tátovi řekla: Můžeš ho vzít ze školy na blbou zmrzlinu za dvacku, hodíš mi ho domů a jedeš pryč. Jestli do něho nedáš čas, ztratíš ho. Podle mě ty rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas a rodina. Oni si prostě myslí, že prachy jsou nejvíc,“ zaznělo z úst Ornelly ve Výměně.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy