Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Koktová promluvila o hororovém kolapsu na ostrově. Zánět oka, mdloby i blouznění. Viděla jsem tři hlavy místo jedné, říká

+ Dalších 10 fotografií

Ornella Koktová byla pravděpodobně nejdiskutovanější postavou letošní řady Survivoru. Už od prvního dílu se všemi kanály neslo, že to vzdá a na nejdrsnější reality show zkrátka nemá. A tak se nakonec i stalo. Jak řekla v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, nakonec ji zradilo zdraví a ze soutěže musela odstoupit. Zhodnotila i kmen Lovců a kritikou nešetřila. Vystát nemůže zejména Jacka. 

Ornella Koktová si ze Survivoru výhru neodnese. Ačkoli šla do nejdrsnější reality show ukázat, že i trojnásobná maminka to na ostrově může zvládnout, nakonec ji zradilo zdraví. V pořadu eXtra Host promluvila o tom, proč se ze soutěže nakonec rozhodla odejít, a pořádně se také pustila do ostatních soutěžících. Na kmenu Lovců nenechala nit suchou.


"Myslím si, že jsem sama sebe ještě překvapila, že jsem tak dlouho vydržela. Zlomilo mě to jídlo, které je pro člověka palivo. Křeče v břiše by se ještě daly, ale bylo to o tom, že já jsem postupně začala mít takové návaly malátnosti, slabost, točila se mi hlava. Stála jsem na místě a najednou se mi rozbušilo srdce. Viděla jsem lidi, že mají tři hlavy místo jedné, nebo takový ten pocit, jako bych byla opilá," popsala své nejtěžší chvíle. "Bylo to hrozně rychlé. Mně začalo být blbě už asi od pátého dne. Já jsem šla do těch soubojů s tím, že je mi tam blbě a necítím se dobře," dodává.

Doporučené video: Ornella Koktová v pořadu Extra Host.


Ornella se rozhodla odejít

Nakonec se její stavy zhoršily natolik, že skončila v péči lékařů. Ti nakonec usoudili, že by pokračovat v soutěži mohla, ona už se na to však necítila. "Já jsem se tam potom vrátila, přišla jsem, když byl souboj o imunitu, a bylo to hrozné. Všichni tleskali a já tam přišla s tím, že konec. Ondra mě ještě zkoušel nalomit, abych pokračovala, ale já věděla, že s těmi drijáky, co jsem měla v sobě, by to nešlo," vysvětlila.


Nejhorší pro ni byl, přesně jak předpokládala, nedostatek jídla. "On ti ten mozek přepne jenom na to, kde sehnat jídlo a jaký máš hlad. Jednou jsme tam zahlédli stádo krav a opravdu jsme na ně koukali tak, jako by to byli chodící steaky. Pořád jsme se tam bavili jenom o jídle a pak už jsme ani nebyli schopní ani artikulovat," vzpomíná se smíchem.

"Já jsem pak skončila v nemocnici, potom jsem byla nějakou dobu v hotelu. Nemohla jsem ani dát vědět Pepovi, on o žádném mém kolapsu nevěděl a byl odstřižen. Přijela jsem se zánětem oka, vypadala jsem strašně," přiznává. S následky bojuje dodnes, po příjezdu do hotelu si uvědomila, kolik vlasů jí vypadalo a stále vypadává.

Ornella Koktová o Jackovi: Nedivím se, že ho nenáviděli

Na ostrově strávila více než 14 dní. V kmenu Titánů byla nadmíru spokojená, koho ovšem nemůže vystát, to je kmen Lovců. "Chovali se absolutně nesportovně. Byli arogantní, měli neustále narážky a byli jako blázni. Nelíbilo se mi to, bylo to nepříjemné. Probodávali nás tam šípy, byli přehnaně agresivní. Někdo to tam hrotil úplně do extrémů, a mně to přišlo směšné," říká.


Filipa dokonce nazvala dementem. "Já jsem ani nevěděla, že jsem to řekla. To byl konflikt, kdy on se pustil do Martina Careva. Já jsem si řekla, že na tohohle hodného kluka mi tam nebude sahat a říkat vymyšlené nesmysly. Neznali nás a mleli kraviny. Nemohla jsem to vydržet a muselo to ven. Vůbec toho nelituji a mohla jsem říct toho víc. To jsem se ještě krotila. Oni byli úplně mimo a moje poznámka byla na místě," má v tom jasno.

Nejvíce ji však z kmene Lovců vadil Jack. "Já se ani nedivím, že ho tam nenáviděli. To je úplně v pořádku. Jack je opravdu hodně svůj, když to řeknu hodně kulantně. To musel být slušný cirkus. On byl strašně otravný. Musel komentovat každou kravinu, má sto podobných dotazů a člověku šel fakt na nervy. Kdyby byl u nás v kmenu, já bych ho usměrnila, a jak by byla kmenovka, tak by šel jako první," dodává.

Ornelle lezl krkem nejen kmen Lovců, ale i určití hráči z kmene Titánů. Mezi nimi je například Adéla Krejdlová, která se o ní nepěkně vyjadřovala. "Já jsem docela koukala, co o mně říkala. Ona mi ještě pak nahrála sérii hlasovek, ve kterých se mi omlouvala, co o mně říkala. Zaráží mě i to, že jsem zaslechla, že si sama diagnostikovala otřes mozku po pádu ze sudu. Já jsem teda viděla, jak spadla přímo na zadek," směje se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy