O jakou že to šlo akci? Jednalo se o představení nového debutového alba Downfallen od Jana Nedvěda. Já se ale hlavně těšila na Andreu Bezděkovou, která se taky v klipu mihla.

Určitě si pamatujete, jak jsem v minulém okénku psala, že vlastně nevím, kdo Bezděková je – textík najdete ZDE.

Když se Andrea blížila k mému boxu (o který bylo vážně bohatě postaráno), mé pocity v tu chvíli vážně nebyly zcela příjemné, protože na její tváři byl viditelný smutek a zklamání z toho, jak jsem minule její osobu natřela.

Byla jsem k ní velice upřímná a vysvětlila jí, že šlo převážně o situační humor. Na který si v tomto mediálním světě musí zvyknout i ona. Řekla mi, že něčeho takového, čeho jsem se já na ní dopustila, by prý ona nebyla nikdy schopná. Andreo, to si povíme za nějaký ten čas.

Faktem je, že každá máme absolutně jiný smysl pro humor. A já zkrátka ráda popisuji barvitě své příhody. Časem jsme v hovoru pokročily a já se jí zeptala na to, jak to vlastně má se sexem a zda tedy má nebo nemá přítele.

Takže lidi, je to tak, že Andrea je už měsíc volná, bohužel pro její nápadníky je tu problém v tom, že stále miluje jen toho jednoho a rozchod s ním ji srazil na kolena. Když jsem pak zahlédla ty slzy v jejích očích, slíbila jsem té holčičce odněkud z Náchoda, že už na ni budu hodná.

A jaký byl závěr večera? Neřešila se hudba, ale můj vnitřní boj s mým špíčkem (nechci použít to tvrdé slovo – ŠPEK) na břiše. Ale to nevadí, jsem po porodu. Sice už 3,5 roku, ale jsme po porodu, jak vtipně poznamenala moje kámoška Olga Štiplová.

Takže se milujme a množme. A třeba se bude milovat a množit i Andrea Bezděková.

Pusu, vaše Ornella (23)