Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ornella Koktová o třetím dítěti: Jsem konsternovaná, ale paní Goebbelsová nebudu

Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 6 fotografií
VYJÁDŘENÍ
Necelé tři měsíce po porodu druhorozeného syna Svena se Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (63) rukou nerozdílnou zasadili o to, že se jim už na přelomu března a dubna narodí třetí společné dítě. Zatímco šestinásobný táta Josef je od začátku štěstím bez sebe, Ornella prý doteď zprávu vydýchává.

Ornella Koktová otěhotněla 3 měsíce po porodu

To jsou ty vlahé letní romantické večery a jejich následky… Ornella Koktová (27) na nic nečekala a s manželem se zasadila o to, že se jejich v současnosti čtyřčlenná rodina příští rok zase rozroste.

„Stalo se to asi tři měsíce po porodu, teď jsem v pátém měsíci a dítě by se mělo narodit spíš v dubnu než v březnu. Kdyby přišlo na svět stejně jako Sven prvního dubna, byl by to fór. Na Apríla se totiž narodil i můj děda, takže bychom v rodině měli hned tři muže se stejným datem,“ prozradila eXtra.cz rozradostnělá Ornella Koktová.

Pepa byl šťastný, já v šoku

„Vůbec to nebylo plánované. Měla jsem to tak, že dvě děti jsou pro mě strop, proto pro mě bylo další těhotenství velký šok a doteď se s tím vyrovnávám. Pepa byl překvapený asi jen jeden den a od té doby má především radost, já jsem byla vlastně hlavně konsternovaná,“ přiznala nám sympatická podnikatelka s vybavením pro jezdce na koních.

„Zatím se ale utěšuju tím, že máme obě děti strašně hodné a všechno se s nimi dá zvládnout, i podnikání, tak to třetí se tam už nějak ztratí. Aspoň teď v téhle iluzi žiju,“ směje se.

Čtvrté dítě? Nikdy!

Když jsme jí navrhli, že jí a Josefu Koktovi (63) za rok budeme znovu gratulovat, zhrozila se.

„To vážně ne! Tři děti jsou pro mě strop všech stropů. Nechci být paní Goebbelsová. Radši se necháme podvázat oba, víc dětí fakt už ne,“ říká s nadsázkou a v narážce na manželku nacistického ministra propagandy, která porodila šest dětí.

Potrat nebyl na pořadu dne

Ornella pak zvážněla a prozradila, že i když si víc dětí nepřála, potrat nikdy nebyl na pořadu dne.

Jsem věřící člověk. Nechci se na víru vymlouvat, ale neuměla jsem si představit, že bych šla něco ukončovat. Kdyby mě někdo znásilnil, tak asi jo. Tohle je ale osud. Po Quentinovi se sedm let nic nedělo, žádná náhodička, teď hned dvakrát, to nebude jen tak,“ dodala již potřetí nastávající maminka.

Související články

Další články