Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ornella Koktová o smrti manžela Josefa, se kterým ji dělí 36 let: Ničím si nemůžeme být jistí

Nakonec dokázali, že je jich láska skutečná. Ornella a Josef mají skvělý vztah.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové
+ Dalších 7 fotografií
zpověď
Ornella Koktová (28) se zanedlouho stane trojnásobnou maminkou. S manželem Josefem Koktou (63) se těší na společného už třetího potomka. Vychovávají dva syny, Quentinka a Svena, a tentokrát se jejich rodina rozroste o holčičku. Ornellu a Josefa od sebe dělí šestatřicetiletý věkový rozdíl, Josef letos oslaví již 64 let, a tudíž se fanoušci rozhodli naťuknout téma, že po světě nikdo nebude chodit věčně, a Ornelly se citlivě zeptali, zda nad touhle situací někdy uvažovala či zda se takové budoucnosti nebojí.

Ornella Koktová (28) bude už brzy trojnásobná maminka. Společně s manželem Josefem Koktou (63) každým dnem očekávají příchod své dcery, na kterou se velmi těší. Manželé mají společně již dva syny, osmiletého Quentinka a ročního Svena.

Myšlenky o smrti

Mezi Ornellou a Josefem je šestatřicetiletý věkový rozdíl, čehož si jsou jejich fanoušci vědomi, a když se Ornella rozhodla na svých sociálních sítích odpovídat veřejně na některé dotazy, vybrala si i jeden, který mířil na fakt, že smrt jednou potká každého z nás. "Nebojíš se, že Pepa umře a budeš na vše sama?" zněl dotaz, na který Ornella odpověděla těmito slovy:

"Spíš mě děsí, jak může být osud nečekaně šokující (viz třeba smutná zpráva o Petru Kellnerovi). Nikdy si nemůžete být jistí ničím. Taky můžu umřít já a bude na to tady Pepa sám. Ale nad tím by se nemělo přemýšlet. V minulosti jsem nad tím párkrát přemýšlela, i o tom s Pepou mluvila, ale nemá to cenu," svěřila se otevřeně.

"Víte, umírají i mladí tátové či maminky od rodin, třeba při autonehodách a podobně. To by lidé nemohli nikdy s nikým založit rodinu, aby měli jistotu, že partnera neztratí," dodala.

Láska jako trám

S manželem Josefem Koktou začala Ornella randit v roce 2011, na veřejnosti se spolu poprvé ukázali později a příliš velké šance na vážný a stabilní vztah jim moc lidí nedávalo. Po čase ale dokázali, že "románek" přerostl ve velkou lásku, která u nich trvá dodnes. Prvního syna Ornella porodila v roce 2013, začátkem roku 2015 vstoupili na tajné veselce do svazku manželského a 1. dubna 2020 se jim narodil druhý syn Sven.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy