Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Ornella Koktová o děsivém průběhu císaře: Zkazili to, mohlo mi prasknout břicho

Ornella Koktová
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Další 3 fotografie
porod

Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. Svému manželovi Josefu Koktovi (64) porodila třetího potomka, dceru Lilianne. Doma na malou sestřičku čekají už dva starší bráchové Sven a Quentin. Ornella je podle svých slov po třetím porodu velmi vyčerpaná, ale šťastná. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč musela jít Lilianne na svět také císařem, a popsala dramatický průběh druhého porodu, při kterém přišel na svět rozkošný Sven. 

Vyčerpaná, ale šťastná. Ornella Koktová se stala trojnásobnou maminkou a do třetice všeho dobrého se jim s manželem Josefem Koktou podařila nádherná dcera.

Oba dlouhou dobu vymýšleli jména pro svou holčičku a chvílemi to vypadalo, že se snad nerozhodnou. Nakonec dcerka dostala krásné jméno Lilianne.

"Vítej na světě Lilianne Koktová...naši radost nemohu popsat slovy. Snad jen...sny se vážně plní...i když to už ani nečekáte. A Tobě Lásko moc děkuju, že jsi tu se mnou byl...miluju Tě," napsali šťastní rodiče na sociálni sítě.

Třetí těhotenství bylo pro Ornellu celkově náročné a po třetím císařském řezu se momentálně cítí velmi vyčerpaná, ale na druhou stranu šťastná, že jejich společná holčička je již na světě.

Mohlo mi prasknout břicho

Ornella v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o druhém, náročném císařském řezu, při kterém přišel na svět roztomilý Sven.

"Lilianne půjde císařem stejně jako Quentin a Sven," řekla Ornella těsně před porodem eXtra.cz.

"Poprvé jsem rodila císařem proto, že byl Quentin napříč. Podruhé to bylo proto, že mi zkazili jizvu a i po těch sedmi letech to bylo špatně zahojené a tenké. A když je jizva tenká, musím se hlídat, protože by při kontrakcích mohlo břicho prasknout a je tam vysoké riziko možného úmrtí rodičky, protože může vykrvácet," popsala dramatické chvilky Ornella.


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy