Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ornella Koktová na dietě? Pozor, tady někdo může přijít o PRSA!

Ornella se chystá na přehlídková mola, a tak se cpe koblihama a řízkama. Pochopitelně.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Ornella Koktová vyrazila na kapitánskou party bez spodního prádla! U této příležitosti se nám svěřila se svými plány, které zanedlouho uskuteční!

Ornella Koktová (24) si včera po delší době vyrazila na party, která se odehrávala na lodi Captain Morgan. Bylo docela zvláštní vidět ji na palubě lodi, neboť když minulý rok vyrazila v Tunisku na pirátskou loď, v ruce držela celou dobu kyblík a s nikým neprohodila slovo.

“Ano, je pravda, že na lodích se mi dělává špatně. Tahle se naštěstí vůbec nehýbe, a tak je to v klidu. Zkrátka a jasně jsem přišla na to, že nějaká malá kocábka není pro mě… Pobývání na jachtě třeba takového Onassise, to už je asi jiná písnička. Nicméně ani tam bych si nebyla 100% jista, zda to zvládnu,” svěřila se Ornella se svým docela striktním postojem k lodím

Ornello, zaslechli jsme, že se chystáš na něco velkého o co vlastně jde?

“No velkého, to je těžké říct. Záleží na tom, co je pro koho velké. Ale ano, čeká mě velký den, kdy půjdu po asi pěti nebo šesti letech módní přehlídku. Uskuteční se to na Czech Fashion Weeku v Teplicích, kde bude nespočet přehlídek těch nejlepších návrhářů u nás. Já byla oslovena jedním francouzským návrhářem, ale musím říct, že se docela bojím těch francouzských velikostí. Přece jenom můj hrudník není zrovna nejmenší a Francouzky většinou bývají pěkná prkna… Uvidíme, jak si se mnou poradí. Moc se na to těším, bude to určitě paráda….”

Mohla bys nám prozradit, jak se na takovou přehlídku připravuješ

“Bohužel moje odpověď zatím bude pro modelky velice netypická. Zrovna dnes jsem měla velice stresující ráno, a tak jsem snědla dvě koblihy… Toho talíře s řízkem tady přede mnou si raději nevšímejte. Já už odteď pochopitelně budu jíst jen tu zelenou petržel… Mňamkaaa…,” dodala skoro se slzami v očích vnadná Ornella.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy