Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ornella Koktová mamince o těhotenství neřekla. Co vzkázala Monika Binias dceři a budoucímu vnoučeti?

Ornella Koktová mamince o těhotenství neřekla. Co vzkázala Monika Binias dceři a budoucímu vnoučeti?
Zdroj: profimedia.cz, Instagram/Ornella Koktová
+ Dalších 9 fotografií
Těhotenství
Sotva porodila jedno miminko, na cestě je další. Ornella Koktová (27) se na sociálních sítích pochlubila, že čeká už třetího potomka. O radostnou novinku se podělila na sociálních sítích, mamince Monice Binias (48) o tom ale neřekla, jelikož mezi oběma ženami panuje válečný stav.

Manželství Ornelly (27) s Josefem Koktou (63) jen vzkvétá, což potvrzuje i fakt, že zamilovaný pár čeká třetího potomka. Je to přitom něco přes půl roku, co Ornella porodila druhého syna Svena. Nyní se jim ale rodina opět rozroste.

Ornella o radostné novině informovala na sociálních sítích, kde se pochlubila fotkou s těhotenským bříškem. K té přidala výmluvný popisek. „Bude nás pět,“ napsala Koktová na Instagramu. Ačkoliv se žhavou novinkou pochlubila svým fanouškům, na matku Moniku Binias pravděpodobně záměrně zapomněla.

Babička miminku popřála vše dobré

Ta se vše dozvěděla dost možná jako poslední. "Zjistila jsem to od kamarádky, která mi to volala. Jinak bych asi o ničem nevěděla," potvrdila pro eXtra.cz Monika, která si nedávno vzala za muže mladého hokejistu Petra Biniase (24). Mezi matkou a dcerou už totiž nějaký čas panuje zlá krev a obě ženy se vůbec nemusí.

Ani tak ale Monika své dceři a její rodině nepřeje nic zlého. "Jestli jim to finance, fyzické síly a zodpovědnost dovolují, tak jim přeji hodně štěstí a samozřejmě ať je miminko zdravé. Hlava mi to ale nebere," dodala mnohoznačně Binias.

Usmířit se nehodlají

Podle ní není reálné, že by se s Ornellou díky vnoučeti usmířila. "V žádném případě, ani kdyby jich měla 360," říká zatvrzele Binas, byť dodává, že nikdy se nemá říkat nikdy. Ani tak ale není velkou optimistkou.

"Nemůžu říct, že se s ní nikdy nebudu bavit. Teoreticky by to ale bylo možné jedině tehdy, kdyby se omluvila a přiznala, co všechno hnusného mi udělala a naopak co já jsem pro ni všechno musela dělat. Pak bych se možná nad tím trochu zamyslela," svěřila se Binias. Obě ženy tak před sebou mají nejspíš ještě hodně dlouhou cestu k usmíření.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy