Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Ornella Koktová kývla na účast v Survivoru: Doma má přitom tři děti, nejmladší dceři jsou dva roky

Ornella Koktová je dcerou Moniky.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 5 fotografií
Dobrodružství

Influencerka Ornella Koktová (30) se výzev nebojí. Podle informací webu Super se rozhodla, že půjde do reality show Survivor, kde jde o to, kdo přežije v divočině a získá finanční obnos. „Ano, Ornella na to kývla, ale oficiální účast se všichni hráči dozvědí během následujících dnů,“ prozradil blízký zdroj.

Další rok vtrhne na obrazovky televize Nova a Voyo reality show Survivor, kde bude skupina "obyčejných" lidí a celebrit bojovat o výhru a také přežití v těžkých podmínkách na ostrově.

Účastníci třetí řady zatím nejsou známi, na povrch však vyplula informace o tom, že by jedním z účastníků měla být influencerka Ornella Koktová. „Ano, Ornella na to kývla, ale oficiální účast se všichni hráči dozvědí během následujících dnů,“ prozradil pro Super blízký zdroj.

Děti by zřejmě hlídal Kokta

Ornella je matka tří dětí – Quentina, Lilianne a Svena. Doma má také svého milovaného manžela Josefa Koktu (66), který by tak v případě Ornelliny účasti v Survivoru musel hlídat všechny tři děti.

Ornella je po třetím porodu a před časem otevřeně přiznala, že už nemůže mít další děti. „Po porodu jsem podstoupila zákrok, kdy mi přerušili vejcovody. Ze zdravotního hlediska bych čtvrté dítě neodnosila. Lili byla třetí císař, navíc po roce. Tělo už je fakt opotřebovaný, tři děti jsou až až,“ přiznala otevřeně pro Super.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy