Leoš Mareš a titulka časopisu Forbes. To je silné spojení, které je zrcadlem úspěchu. A Leoš úspěšným chlapem je, to je prostě neoddiskutova­telný fakt.

Dozvěděli jsme se, že Leoš jako první Čech vydělává miliony na Instagramu. A já vám nyní povím jedno tajemství.

Leoš Mareš před xxx lety prohlásil, že za jednu moderovací akci bere 100 000 korun.

Tenkrát tomu tak rozhodně nebylo, ale tento tah mu dokonale vyšel. Leoš tímto prohlášením stanovil svou cenu. A od té doby bere skutečně 100 tisíc a více.

Leošovi sice táhne na čtyřicet, ale v sedle českého šoubyznysu se dál drží jako texaský kovboj. Jede s dobou a pořád drží vynikající tempo. A také jde s trendy, proto ho je plný Twitter nebo Instagram.

Co nám tedy říká titulka magazínu Forbes?

Znáte ty kecy celebrit, když se jich optáte, kolik berou? To je samé „to ale nemohu prozradit“ nebo „v řádech deseti tisíců“. Prostě bla bla bla.

Leoš na to jde od lesa. Forbes je dokonalé razítko na jeden příběh o tom, kolik bere Leoš za fotku na Instagramu.

Řeči ve smyslu „beru šedesát a více za jednu fotku“ jsou okouzlující. A fungují. Úplně stejně jako kdysi fungoval příběh, že „beru 100 tisíc za jednu odmoderovanou­ akci“.

Leoš prostě jen znovu stanovil svou cenu. Dal na ni razítko. Prostě mu vyšel další geniální tah. Tleskáme!

PS: Už jste si zkusili udělat poměr mezi jeho followery a těmi, kteří skutečně fotky na Marešově Instagramu lajkují? Z těch 311 tisíc followerů dá lajk jen zlomek… Čím to jen může být?