Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ornella Koktová dala svému muži nejkrásnější vánoční dárek: Po 35 letech bude Pepa plést copánky

Ornella Koktová dala svému muži nejkrásnější vánoční dárek: Po 35 letech bude Pepa plést copánky
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové / foto Mamafoto.cz
+ Dalších 11 fotografií
těhotenství
Ornella Koktová (27) dala svému manželovi a otci jejich dvou dětí Pepovi Koktovi (63) nejkrásnější dárek pod stromeček. Oznámila mu totiž, že jejich společný třetí potomek bude holčička. Pepa radostnou zprávu sdílel s lidmi na sociálních sítích a neskrýval radost i dojetí.

Ornella Koktová (27) všem fanouškům vyrazila dech, když oznámila že tři měsíce po porodu Svena je opět těhotná. Lidé jí samozřejmě okamžitě gratulovali, ale samotná Ornella se nechala slyšet, že třetí těhotenství skutečně těžce nese.

"Cítím se hůř a hůř, nejhůř z těch všech předešlých těhotenství. Cítím se nejhůř, protože jsem pořád unavená, navíc se z předešlého těhotenství tělo ještě nestihlo po porodu pořádně zahojit, takže je to vše náročné a je to také riziko," řekla eXtra.cz.

Ornella úpěnlivě tajila pohlaví miminka, které se vlastně dozvěděla podle slov svého partnera teprve před týdnem. Pepovi tak dala jeho manželka ten nejkrásnější dárek k Vánocům. "Největší dárek......... Po 35 letech druhá holka.... Díky lásko," napsal dojatě na sociálních sítích a připojil video, na kterém brečí dojetím i Ornella.

Tak se to budoucí trojnásobné mamince nakonec podařilo. Do třetice všeho dobrého!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy