Dominika Mesarošová (31) teď nedávno oslavila své 31. narozeniny. Symbolicky si narozeniny korunovala tím, že šla i svou (údajně) poslední přehlídku spodního prádla v životě. Všichni známe její přehlídkový trumf v podobě silikonem nalitých prsou, ale nebyla to zrovna prsa, co nás ten večer šokovalo nejvíc.

Zaprvé jsme registrovali velice zřetelné a hluboké vrásky kolem očí. Možná by neuškodilo ubrat výplně ve rtech a šoupnout je právě kolem očí.

Za druhé, víme, Dominiko, jak moc se chceš už vdávat, a to již řadu let. Pokud však nechceš se svojí cenou padat ke dnu oceánu, nemluv o vdavkách veřejně a ještě ve znění: „Ano, vdávala bych se, ale záleží na tom, zda by mě přítel chtěl.“

Hrůza, tohle zní ještě hůř, než když Titanic vysílal signál SOS všem lodím v dosahu.

A do třetice všeho dobrého a zlého. Ano, chválíme Dominice, že se snaží „propagovat“ to, že ženské křivky jsou in. Nicméně až moc bláznivě by si přála být nazývána českou Kim Kardashian (35). Ovšem zde se cesty rozcházejí. Ne, Dominika není rozená Hispánka nebo Arménka s velkým zadkem. Bohužel jen dorostla do fáze rozkydlého zadku, který už hodně dlouho žádný milionář nehýčká.