Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ornella Koktová a její začátky s o 36 let starším manželem: Byl to můj guru Pepa, láska tam nebyla, ale dnes ho hltám, říká

Ornella Koktová a její začátky s manželem: Byl to můj guru Pepa
Zdroj: Se svolením Ornelly Koktové
+ Dalších 8 fotografií
POČÁTKY

Podnikatelka Ornella Koktová (30) už jako malá toužila zúčastnit se Výměny manželek. Proto byla nadšená, když ji tam pozvali. A protože s vyměněným mužem se skamarádila a žádné hádky nenastaly, aspoň se vydatně rozpovídala. Její manžel Josef Kokta (66) pro ni nejdříve byl bezmezně obdivovaným guru. Až pak se zamilovala.

Ornella Koktová: Začátky s Pepou? Randila jsem s jinými

Nejdřív to nebyla láska, spíš přátelství. Randila jsem s jinými, spíš mi říkal takové mužské pravdy, co říkají a co to znamená. Byl můj rádce, kámoš. A hlavně jsem ho hrozně hltala, protože z něj vycházel respekt. A doteď ho kvůli tomu hltám,“ vyznala se influencerka a byznysmenka Ornella Koktová ke svému choti Josefu Koktovi.

Pak ale jiskra překročila a dál už to přes média sledovala celá republika. Rozvod Kokty a nová svatba. A tři děti.

Již jsme na eXtra.cz informovali o jejím vyprávění, v němž přiznala, že její manžel přes noc přišel skoro o miliardu.

„Asi to tak osudově mělo být, že jsem nepřišla do jeho největšího blahobytu, protože by mě to nevybičovalo k výkonům, jaké teď podávám,“ naznačila úspěšná podnikatelka.

Byla jsem povrchní, přiznala

A poté na sebe ve Výměně manželek prozradila i to, k čemu ne každý má odvahu.

Byla jsem povrchnější, když jsme se potkali. Vedle Pepy jsem úplně přehodnotila hodnoty. Fakt jsem se změnila,“ dušuje se matka tří dětí, která sama byla ze zazobané rodiny a vyrostla v luxusu.

„Vím, jaké to je mít velký prachy. Proto toho chci hodně docílit v podnikání, abych mohla dopřát svým dětem,“ dodala dojemně Ornella Koktová.

Na hvězdný pár a mnohem víc se můžete těšit ve středu 7.6. na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy