V druhé polovině června se bude v Teplicích konat Czech Fashion Week, na kterém se objeví i" Ornella Koktová":https://www.extra.cz/…ella-koktova (24). Pokud jste si mysleli, že pouze jako host, tak jste na omylu. Tentokrát se na velké módní akci objeví v roli modelky, a to po dlouhých šesti letech.

“Ano, je to fakt, dostala jsem nabídku jít přehlídku pařížského návrháře Galal Giani, který připravuje přehlídku Queen Couture Paris. Bude to samé finále Czech Fashion Weeku, a tak jsem docela nervózní. A to hlavně kvůli francouzským velikostem, můj hrudník zrovna nepřipomíná typickou francouzskou ženu…” poodhalila své obavy Ornella.

Nepřemýšlela jsi, Ornello, někdy o nějaké plastice, třeba i o zmenšení prsou? Rozhodně bys v showbyznysu nebyla jediná žena, která by to podstoupila.

“Je pravda, že mě někdy dost pobolívají záda, a jednou z příčin je tíha mého poprsí. Nicméně šíleně moc se odjakživa bojím bolesti, a navíc bych to svému muži nemohla udělat… A taky se přiznám k tomu, že mě docela baví jít v krásných šatech s plným přírodním poprsím. Tak pěkné houpání se třeba u silikonů prostě nevidí a ten pohled kolemjdoucích mužů stojí za to,” dodala s úsměvem.

“Vždyť si vemte, že díky nim se minulý rok skoro rozpadla tuniská vláda… komu se tohle stane, že jo…“ zavzpomínala Ornella na svoji cestu po Tunisku pod záštitou ministra turismu, který s Ornellou tak laškoval, až ho kvůli tomu chtěli odstranit z vlády.

A jak to s tím ministrem tenkrát nakonec dopadlo?

“Nechal mi svého osobního řidiče po zbytek pobytu s tím, ať si jej užiju. Musím říct, že v obrněném Mercedesu S jsem si jezdila poprvé… Byl to gentleman, rozhodně se nic nepatřičného mezi námi nestalo. To jsem následně potvrdila i diplomatovi u nás v Praze,” uzavřela celou kauzu Koktová.