Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Prudká hádka mezi Ornellou a Pepou Koktou. Porafali se kvůli narozeninám i Survivoru

Ornella Koktová a její manžel Josef Kokta: Prudká hádka kvůli narozeninám
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Josefa Kokty/eXtra.cz Jiří Masojídek
+ Dalších 12 fotografií
VZTEK

Ornella Koktová (31) je sice ráda, že je ze Survivoru zpátky doma, to samé i její manžel Josef Kokta (66), nicméně právě mají za sebou určitou negativní zkušenost vzdáleně související s reality show. Podle vyjádření Pepy pro eXtra.cz se „porafali“ kvůli Ornelliným „zazděným“ narozeninám. „Holky vidí jen dárečky a ne to, jak jsem běhal kolem dětí,“ diví se Kokta.

Ornella Koktová: Zkritizovala svého muže

Jak už to tak bývá, i tenhle pro někoho možná překvapivě stabilní manželský pár zažívá bouřky, které vznikají nikoli z důvodu něčeho zásadního, ale kvůli naprostým malichernostem. U Ornelly Koktové a Josefa Kokty kvůli něčemu podobně banálnímu byl tento týden také „oheň na střeše“.

„Ornella mě napadla v nějakém článku, který na mě vyskočil na internetu, že jsem úplně zazdil její narozeniny. Jenže když je opravdu měla, tak stejně byla ještě na natáčení Survivoru, pak jsem na to zapomněl, ale kytku jsem jí dal,“ sdělil eXtra.cz dotčeně Josef, když jsme mu zavolali kvůli úplně jiné věci.

„Ale musela mě prásknout, že jsem se na ni vykašlal. Tak jsme se kvůli tomu pohádali,“ popsal. Žádné manželství se občas neobejde bez pročištění atmosféry, ani Koktovi tedy nejsou výjimkou. „Většinou je to kvůli kravinám,“ uznává někdejší úspěšný podnikatel.


Uražený Josef Kokta

„Štve mě to o to víc, že jsem nikdy v životě nezapomněl na žádné narozeniny svých žen. Ale když Orny nebyla doma… Navíc jsem tu makal jako blázen (postarat se o domácnost, děti i firmy byla fuška – pozn. red.), ale tohle holky neřeší, řeší jen, jestli byl dáreček,“ říká už s úsměvem.

Doporučené video: Josef Kokta ve Výměně manželek:


„Teď už jsme samozřejmě zadobře. Ale když jsem si to přečetl, co jsem jí měl provést, fakt mě to naštvalo,“ přiznal závěrem pro eXtra.cz Kokta.

Tak bacha, Ornello: ani Pepa, i když vypadá, že by na sobě dříví nechal štípat, není z cukru a umí se rozohnit…

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy