Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Ornella Koktová a její Josef terčem nadávek za Výměnu manželek: To jste tak zoufalí, útočí lidé

Nakonec dokázali, že je jich láska skutečná. Ornella a Josef mají skvělý vztah.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové
+ Dalších 8 fotografií
KRITIKA

To si naběhli. Ornella Koktová (30) se s manželem Josefem Koktou (66) rozhodli poodhalit soukromí veřejnosti a kývli na nabídku zúčastnit se Výměny manželek. Jenže jako by jim někteří nepřejícníci nechtěli dopřát ani takovou změnu. „Píšou mi lidi, že jsme asi zoufalí, když jsme měli zapotřebí jít do Výměny manželek,“ svěřil eXtra.cz Josef. A co nám prozradila jeho žena?

Ornella Koktová a Josef Kokta: Výměna manželek? Slova o honoráři

Jak redakce eXtra.cz již informovala, podnikatelka Ornella Koktová se na týden vypravila do rodiny, kde sice nejsou tři malé děti, zase si ale mákla v kuchyni rodinné restaurace. A došlo i na slzy, když si uvědomila, jak to u nich v rodině nefunguje jako v jiných běžných rodinách.

S podnikatelkou i jejím mužem jsme nyní hovořili o natáčení. Co nám řekli?

„Mně už lidé píšou, že jsme takoví zoufalci, že už musíme jít do takových pořadů. Ale tady šlo jen o to něco zažít, ne o prachy,“ sdělil eXtra.cz senior bez času užívat si penzi, Josef Kokta. S dětmi a podnikáním na nějaký odpočinek není zkrátka čas.

A přišli si tedy na zajímavé finance?

Samozřejmě jsme za to dostali nějaké peníze. Stejně jako štáb, páni kameramani a podobně. Ale podle smlouvy vám nemůžeme říct částku. Rozhodně to nejsou ale nějaké závratné cifry, což jsou představy některých lidí. Pro peníze jsme tam opravdu nešli,“ tvrdí manželé svorně.

Redaktor eXtra.cz ve Výměně

Kokta posléze přidal perličku. „Dokonce se tam objevíte i přímo vy. Fakt! Zrovna jste mi z eXtra.cz volali, že máte informaci, jak máme být ve Výměně manželek. A volali jste, když už probíhalo natáčení,“ směje se Kokta, který nám to ale tehdy v tu chvíli zapřel. „Podle smlouvy jsem nesměl nic říct,“ vysvětluje nyní omluvně.

Ornella si splnila dětský sen

Pro Ornellu byla účast v pořadu splněním dětského přání.

Dívala jsem se na to už odmala, říkala jsem si, že bych si přála to zažít. Tak se mi to splnilo. Taky jsem vždy obdivovala kuchařky ve školní jídelně, tak to se mi taky splnilo. Přála jsem si mít početnou rodinu. A tu taky mám. Vlastně se mi plní všechno,“ pochlubila se nám trojnásobná maminka, pro kterou bylo deset dní bez kolotoče běhání kolem tří dětí a podnikání vítaným zpestřením jinak hektického života.

„Vlastně mě přesvědčil Honza Bendig, kterého jsem potkala někde na akci. Tam mi o tom nadšeně vypravoval, jak to bylo skvělý a jak je i paní produkční super, jak si to moc užil. A čirou náhodou mi zavolali s nabídkou hned druhý den, takže za mě bylo rozhodnuto. Bála jsem se ale, že Pepa bude proti, naštěstí mě překvapil, když řekl, ať si to rozhodnu sama. A za tu zkušenost a změnu to stálo,“ přiznává starší ze sester Štikových.

Pláč

V pořadu uvidíme její pláč. Ale ne kvůli tomu, že by byla z vyměněného manžela na mrtvici. Kupodivu ani po dětech se jí až k slzám nestýskalo.

„Ti druzí manželé byli super. Drama tam ale přesto bylo, to když se mě zeptali na mámu a na mou rodinku. To jsem se rozbrečela, byla jsem rozrušená. Vyprávěla jsem, že mi je to líto, že to není normální situace. Ale že by proběhlo drama kvůli tomu, že bychom se prali s vyměněnými partnery, to opravdu ne,“ dodala pro eXtra.cz Ornella Koktová.

Na hvězdný pár a mnohem víc se můžete těšit ve středu 7.6. na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy