Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ornella drsně utřela Českou Miss! Co o ní napsala?

Co se Ornelle nelíbí na naší nové Miss?
Zdroj: Facebook
Od víkendu má Česko novou Miss a diskuze jsou stále v plném proudu. Někomu se kráska s číslem 4 Andrea Bezděková líbí, jiní ji zatracují. V druhé skupině je i nekompromisní Ornella Koktová, podle které neměla výherkyně z Náchoda vůbec dostat korunku. Proč tomu tak je?

„První Miss, která bude opravdu užitečná pro nějakou kliniku. Už žádné nudné PR kolem nových koz. Tady půjde v první řadě o sesekání nosu… Minimálně! Plácnem si!“

Tak tohle vzkazuje Ornella Koktová (23) novopečené Miss. Podle ní je Andrea tuctovka s velkým nosem a soutěž krásy vyhrát rozhodně neměla. „Každý rok horší a horší,“ uzavírá svoji drsnou kritiku.

O Andree a dalších vítězkách nemají valné mínění ani diváci. Prý se jedná o bývalé prostitutky, které v klání o korunku nemají co dělat. Jejich názory si můžete přečíst ZDE.

Je pravda, že Andrea má trochu výraznější nos, ale ještě je brzy odhadovat, zda půjde za pár měsíců na nějaké vylepšení.

Co ale odhadnout lze, je to, že se naše nová Miss nikdy nedostane mezi modelingovou špičku. Proč? To se dozvíte ZDE.

Související články

Další články