Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ornella dobrovolně odstoupila ze Survivoru. Po kolapsu ji lékaři pustili zpět do hry, ona se ale vymluvila na děti

+ Dalších 51 fotografií

Influencerka Ornella Koktová se společně s dalšími známými tvářemi z kmene Titánů pár dní snažila zvládnout hlad a náročné podmínky této neúprosné soutěže Survivor. Své soukmenovce ale později nakonec naprosto šokovala rozhodnutím, že chce ze soutěže odstoupit ze zdravotních důvodů. 

Zdravotní problémy

Influencerka Ornella Koktová měla již delší dobu v drsné reality show Survivor krizi. Vůbec se necítila dobře, omdlela a následně došla k těžkému rozhodnutí. "Ondro, stalo se to, že už mi delší dobu nebylo dobře. Vyvrcholilo to jednu noc, kdy se mi udělalo tak špatně, že jsem upadla do bezvědomí. Chtěla bych poděkovat Martinu Carevovi, který mi zavolal pomoc a spolu s paní doktorkou mě tam křísili," odpověděla Ondřeji Novotnému na dotaz, co se vlastně stalo.

"Teď už jsi v pořádku, doktoři tě pouštějí zpátky do hry, tak jak se cítíš?" zeptal se influencerky moderátor celé reality show, který byl nastalou situací zřejmě sám překvapen. "Abych ti řekla pravdu, stále se necítím dobře a je to těžké takhle říct, ale ta moje cesta tady je u konce," oznámila trojnásobná maminka, která svými slovy naprosto šokovala celý kmen Titánů.


Slzy na krajíčku

Rozhodnutí opustit ostrov nebylo pro Koktovou vůbec jednoduché. "Nevidím jinou cestu, protože to pořád není dobrý. Přece jen jsem máma, mám děti a není to o tom, že jsem sama, že můžu až na tu hranu, i když mě to hrozně mrzí," zlomil se hlas Koktové, která se snažila silou vůle zadržet slzy. Ornella dál poděkovala za dobrodružství, které ve svém životě díky Survivoru zažila, a hru ze své strany ukončila.

Starší rozhovor s Ornellou Koktovou si můžete pustit zde:


"To nejvíc, co mi to dalo, je, že jsem potkala tyhle lidi, kteří jsou opravdu úžasní. V reálném životě bychom se v téhle sestavě asi nepotkali, ale věřím, že se potkáme v Praze, jak jsme si říkali, když jsme měli hlad," řekla o kmeni Titánů se slzami v očích Ornella. "Z mé strany je to ale opravdu definitivní. Rozmýšlela jsem si to horem dolem a vím, že v tuto chvíli bych nebyla fyzickým přínosem," dodala smutně Ornella Koktová, která dala přednost rodině a pohodlí domova před hladem a tvrdými podmínkami v reality show.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy