Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ornella balí zmrzlináře Koktu na svíčkovou. Příslib vášnivé noci je prý oholené podpaží

Kokta se svíčkovou a Ornella, která zkoumá svoje podpaží.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
GLOSA: Reality show Štiky zkoumající život Štiků a Koktů dostala obě do povědomí českých diváků. Štikovi jakoby o to stáli víc. To Koktovi, ti se drží zpátky, alespoň zdánlivě. Sociální sítě zásobují svými relativně střízlivými názory, především tedy Ornella, ale občas mají oba pořádný újezd. Poslední Instastories Koktové to dokládá. Seladon se stále ještě mladou Ornellou si vyšli na véču. Konečně sami dva. Kokta se zřejmě rozhodl odvázat, a tak si vzal zmrzlinářskou košili. Ornella zase široké veřejnosti sdělila, že si na to konečně oholila podpaží.

Ornella Koktová (25) je podle fanoušků jediná, kdo se v její šílené famílii vyjadřuje normálně. Však také není Štiková, ale Koktová. I po letech to vypadá, že love story mezi kdysi bohatým Koktou (61), dnes zkrachovalým podnikatelem a divokou Ornellou, je stále stejně vášnivá. Někdy Orny budí svými výroky dojem, že je snad ještě intenzivnější, než v dobách kdy s ní Kokta podváděl Gábinu Partyšovou (39). Těžko soudit.

Faktem ale je, že si manželé vyrazili po dlouhé době sami na večeři. To, jindy rezignovaného Koktu asi rozdivočelo, jinak se neumíme vysvětlit ten výběr zmrzlinářské košile. Paní Koktová by zas na svoje vnady potřebovala zbrojní pas. Už tak jsou velké, a když je narvete do výstřihu o dvě velikosti menší, je dost pravděpodobné, že budou vypadat jako stojan na kolo.

To Ornelle ale nevadí. Důležité je, že se cítí sexy. Před randíčkem neváhala a odtajnila svým fanouškům, jak se na večeři připravovala. „Dneska to bude velký. Oholila jsem si i podpaží,“ prozradila Ornella na snímku, kde si podpaží opravdu viditelně zkoumá, navíc si v aplikaci na hlavu nezapomněla nasadit opravdu vkusnou korunu.

Kokta si pak v luxusní restauraci dal svíčkovou se šesti, protože…kdo neskáče není Čech. Podle interiéru to vypadá, že o jeho oblíbený podnik Les Moules nešlo. Kokta zkrátka vyměnil ústřice za knedlíky. A taky úctu k sobě samému za vidinu peněz pořízených z účinkování v reality show. Nic ale není důležitější než to, že za ním jeho milovaná Ornella pořád stojí.

Související články

Další články