Tak tohle byl pro kontroverzní celebritu a matku ročního Quentina Kokty opravdu šok. Zatímco se Ornella Štiková (21) dostavila, opět vymóděná v dráždivých podvazcích, na výročí osmdesáti let věhlasné pražské cukrárny, netušila, že tam na ni čeká hotová sexuální vichřice.

Spolu s Playmate Evou Perkausovou, Českou Miss 2013 Gabrielou Kratochvílovou (24) a burleskní umělkyní Terezií Bělčákovou byla totiž Ornella inspirací pro dokonalou čokoládovou ženu, kterou v cukrárně na počest krásy českých dívek vytvořili. „Když jsem spatřila Teréziu a její rudé vlasy, hned jsem si vzpomněla, že jsem ji jednou viděla na koncertě Bruna Ferrari, kde svůdně tancovala, a ještě ten večer jsem si ji chtěla odtáhnout domů. Měla hrozně sexy pohyby a byla jsem z ní celá paf!“ svěřila se mladá rozžhavená blondýna.

„Nechtěla jsem ale sex ve třech i s Pepou, to bych určitě žárlila,“ dodala na vysvětlenou ohledně svých sexuálních představ vášnivá Štika. Že by Ornella chystala prudký smeč svému partnerovi Josefu Koktovi (56), kterého si v poslední době vyhlédla jako svůj terč vyšinutá „zpěvačka“ Tachmina Ibragimova (26)? Ta tvrdí, že je s Koktou od ledna těhotná. Náruživá dvacítka původem z Hostivic už si tedy asi pro jistotu pomalu připravuje jiné „orné pole“.