Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Orlando se objevil bez trička a všechny vyděsil obří jizvou na páteři! Co se mu stalo?

Orlando se objevil bez trička a všechny vyděsil obří jizvou na páteři! Co se mu stalo?
Zdroj: profimedia.cz
Oblíbený filmový krasavec Orlando Bloom (38) způsobil ve středu rozruch, když se objevil polonahý na střeše tělocvičny v Los Angeles. Na zádech, přímo na páteři, má obrovskou jizvu, která samozřejmě nezůstala bez povšimnutí.

Starostlivý otec nádherného syna Flynna (když smícháte geny Orlanda a jeho exmanželky Mirandy Kerr, musíte mít zákonitě krásné dítě) je momentálně asi v nejlepší fyzické kondici za celou kariéru

Nebudeme si nic nalhávat, pro dámské oko to je radost pohledět a od pánů by bylo milé, kdyby se inspirovali.

Orlando Bloom se procházel po střeše tělocvičny celebrit v Los Angeles a fotografům se podařilo zachytit jeho obří jizvu na zádech, vedoucí přímo přes páteř.

Herec už dříve přiznal, že se jedná o pozůstatek z jedné velké nerozvážnosti, kterou provedl jako mladý.

V době, kdy Orlando studoval, se jednoho dne opil víc, než by bylo zdrávo, a spadl ze střechy. Upadl do bezvědomí a jeho záchrana byla velmi složitá, protože se k němu nemohl dostat vrtulník.

Nadaný herec tehdy ležel bezmocně v nemocnici několik dní, v hrozných bolestech a občas pod sedativy střídavě upadal do bezvědomí a zase se probouzel. Prognóza byla děsivá. Bloom už neměl nikdy chodit.

"Čtyři dny jsem ležel a snažil se vypořádat s tím, že tohle je realita, otřáslo to mnou až do morku kostí a už navždy změnilo můj pohled na život," prohlásil k nešťastnému pádu pod vlivem alkoholu zpěvák.

Nakonec podstoupil šestihodinovou operaci, po které sice musel měsíce nosit krunýř a zůstala mu na zádech nehezká památka, ale my zase máme akčního hrdinu, jak má být. I se silným životním příběhem

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy