Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Orlando Bloom už zase randí! Komu bude patřit jeho hadice tentokrát?

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Ale, ale, ale! Máme tu nový hvězdný pár na obzoru! Herec Orlando Bloom údajně sbalil další hollywoodskou šťabajznu. A není jí menší kráska než hvězda Upířích deníků Nina Dobrev! Nina je vážně kočička, která si k sobě vybírá pouze největší fešáky! Orlando by tak byl vynikající trofejí v její sbírce. Podle posledních informací se tito dva scházejí už nějakou dobu!

Orlando Bloom, který se nedávno zpovídal ze svého penisu, nikdy nevydržel single dlouho Sotva měsíc a půl od rozchodu se zpěvačkou Katy Perry se zdá, že si našel novou divu.

Nina je opravdová kráska a v minulosti randila například s hereckým kolegou Ianem Somerhaldem Podle E!Online jsou tihle dva více než přátelé již delší dobu.

Delší doba je ovšem dost ošidný pojem, vzhledem k tomu, že rozchod s Katy je záležitost poměrně čerstvá. Nicméně i přes to, že těmto dvěma vztah ztroskotal, chovají k sobě vřelé city Jeden druhého mají v úctě a respektu. Sám Orli se vyjádřil, že by chtěl být mladým lidem důkazem, že ne všechny rozchody musí končit dramaticky a fiaskem.

Katy také nevypadá, že by v poslední době strádala. Člověk se sice trochu zalekl, když ji viděl s oholenou hlavou, ale nakonec jí nový účes sluší a žádné drama se tak snad konat nebude

Související články

Další články