Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Orlando Bloom se už zase svlékl do naha: Na Adama se cachtal v Berounce

Zdroj: Profimedia, foto Orlando Bloom, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Hvězda v Česku

Herec Orlando Bloom (44) již několik týdnů natáčí v Česku seriál Carnival Row. Při té příležitosti se rozhodl jít o tropickém víkendu zchladit do řeky Berounky pod Týřovické skály. Na Instagramu sdílel snímky, kde je vidět, že se šel vykoupat v celé své kráse a své pozadí si na jednom snímku zakryl pouze emotikonem broskve.


Posledními snímky, které herec Orlando Bloom přidal na sociální sítě, vzbudil bouři reakcí. Nechal se vyfotit, jak se nahý koupe v řece, ale místo neoznačil. Pozorným Čechům však došlo, že se Orlando nachází v České republice. Šel se zchladit do řeky Berounky pod Týřovickými skalami.

Pozadí zakryl emotikonem broskve

Na jednom snímku bylo vidět, že se koupe nahý v celé své kráse, a ukázal také holý zadek, který ledabyle zakryl jen emotikonem broskve. Na místo, kde se nachází emotikon, označil také svou snoubenku, zpěvačku Katy Perry (36).

„Závidím lidem na druhé straně břehu,” komentuje jedna z Češek pod fotkou. „Do té Berounky bych kvůli němu i skočila!” rozplývá se další žena v komentářích.

Orlandovi nahota nedělá žádný problém. V roce 2016 vznikl známý snímek, kde je se svou partnerkou Perry na paddleboardu. Orlando byl kompletně nahý, zatímco Katy oblečená.

Související články

Další články