Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Orlando Bloom o délce nádobíčka: Není tak velké. Je to optický klam

Orlando Bloom o délce nádobíčka: Není tak velké. Je to optický klam
Zdroj: Walt Disney Pictures
+ Další 2 fotografie
Orlando o svém přirození
Když se v roce 2016 objevily na internetu snímky, které o Orlandu Bloomovi (42) odhalily úplně vše, herec to dlouhou dobu špatně snášel. Pár let po onom incidentu Orlando konečně promluvil o tom, jak se věci mají.

Hvězda filmu Piráti z Karibiku se po několika letech nechala slyšet o délce svého penisu. V roce 2016 začaly všude v médiích a na internetu kolovat fotky, na kterých je Orlando Bloom úplně nahý. Plul na paddleboardu se svou snoubenkou Katy Perry. Užívali si společné dovolené na Sardinii, Orlando si připadal svobodný, a tak se svlékl. Jenže netušil, že papparazi opravdu číhají všude a byl ihned zdokumentován.

Dlouhé roky se k onomu incidentu vůbec nevyjadřoval. Všude se jen psalo o tom, jaké má Katy štěstí, že má muže s tak pěkným vybavením. Nyní se oblíbený herec k celé věci vyjádřil. "Není to tak veliké. Pokud máte fotoaparát s velkým objektivem, věci se na něm rozšiřují," popisoval herec.

Podle něho se totiž jedná o optický klam a jeho úd prý vůbec není tak velký, jak by se mohlo zdát. "Je to optická iluze," zmínil navrch herec Orlando Bloom. Podívejte se do fotogalerie na jeho vybaveníčko.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy