Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Orkán Sabine přerušil natáčení Ordinace: Strach o techniku a Martu Dancingerovou

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
ordinace
Nejezdí vlaky, okolo 280 tisíc domácností je bez elektřiny a 12 lidí včetně dvou dětí utrpělo zranění. Orkán Sabine v pondělí pustoší Česko, problémy způsobil i na natáčení nových dílů Ordinace v růžové zahradě. Jak se k nám doneslo, kamery se musely ze strachu z extrémního větru několikrát vypnout. Štáb měl strach i o herečku Martu Dancingerovou (28).

Ordinace v růžové zahradě se točí i extrémnímu počasí navzdory. Orkán Sabine, který si vyžádal už 12 zraněných, pondělní venkovní natáčení nezastavil. Štáb ho ale musel několikrát pozastavit!

Natáčení se přerušuje ze strachu o techniku a také o herečku Martu Dancingerovou.

„Kvůli silným poryvům větru je nutné natáčení přerušovat. Točíme však za každého počasí, nejen za slunečna, ale i v extrémních podmínkách Zatížili jsme kamery a Martě Dancingerové jsme pro jistotu dali do kapes kamení, aby nám neuletěla,“ prozradil zdroj ze štábu.

Dancingerová musela zatnout zuby a větru před kamerami vzdorovat. „Vichr je šílenej, nedokážu držet na značkách, možná mě za chvíli budou hledat po poli,“ smála se Marta, která je coby Erika, řidička záchranné služby, hlavní aktérkou dramatického natáčení.

Kvůli orkánu Sabine bylo v pondělí odpoledne okolo 280 tisíc domácností bez proudu – čtěte tady.

Související články

Další články