Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Originální styl Billie Eilish (18): Podívejte se na 15 nejšílenějších outfitů modly mladých

Zdroj: archiv Billie Eilish
+ Dalších 11 fotografií
Originalita
Zpěvačka Billie Eilish (18) se probojovala na nejvyšší příčky hudebních hitparád díky svému skvostnému hlasu. Velkou oblibu si také získala svým osobitým a jedinečným stylem. V davu ji zkrátka nikdo nepřehlédne, protože každý její outfit je velmi výrazný.

V pouhých osmnácti letech se Billie Eilish podařilo získat popularitu a celosvětové uznání, což se řadě jiných zpěváků nepodaří ani za celou kariéru. Její hvězda stoupá stále výš a sklízí jeden úspěch za druhým.

Dostala se na vrchol

Billie se podařilo obsadit místo na vrcholu hudebního průmyslu a je zřejmě největší hvězdou současnosti. Fanoušků má po celém světě nespočet a všichni po ní doslova prahnou. Byla oceněna několika soškami Grammy, z toho čtyři byly uděleny v hlavních kategoriích

Dalším ohromným úspěchem Eilish je, že byla oslovena k nazpívání titulní písně k novému filmu o britském tajném agentovi Jamesi Bondovi, který nese název Není čas zemřít Billie se stala nejmladší umělkyní v historii, která nazpívala úvodní píseň k agentu 007. Skladbu si můžete poslechnout zde.

Nezaměnitelná image

Krom toho, že má Billie neuvěřitelně krásný hlas, si vybudovala nezaměnitelnou image. Obléká se opravdu zvláštním a extravagantním způsobem podobně jako česká zpěvačka Jana Kratochvílová

Billie si vytvořila svůj vlastní styl oblékání a drží se toho. Pokaždé, když vyjde na veřejnost, všem zůstává rozum stát, co zase vymyslela. Převážně nosí balonové oblečení a před všemi tak tají, jak ve skutečnosti vypadá Každý její kousek v šatníku je opravdu originální a těžko by někdo mohl její styl kopírovat. Podívejte se do fotogalerie na 15 nejšílenějších outfitů Billie Eilish.

Související články

Další články