Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Originální obcházení vládních nařízení: Žena si místo psa vedla na vodítku přítele

Originální obcházení vládních nařízení: Žena si místo psa vedla na vodítku přítele
Zdroj: Pixabay
porušení nařízení
Kvůli pandemii koronaviru se celosvětově zavádí nejrůznější opatření a v mnoha státech platí, že je zákaz chodit ven v určitých nočních hodinách. Stejně tak je to i v Quebecu v Kanadě, kde smí být po osmé večer venku pouze ti, co musí například za prací nebo vyvenčit psa. A to by bylo, aby si to někdo neudělal po svém. Když můžete psa, co takhle rovnou partnera?

Mnoho států zavedlo kvůli pandemii koronaviru zákaz nočního vycházení. Některé země si vystačí se zákazem od 10. hodiny večerní do 5. hodiny ranní, v Česku funguje při pátém stupni zákaz vycházení od 9. hodiny večerní až do pěti ráno. A v Kanadě se ven nesmí už od osmi večer do pěti ráno. Výjimku mají lidé cestující z práce a do práce a také ti, kteří potřebují vyvenčit psa.

Venčila svého "psa"

Kanadské noviny La Tribune napsaly o tom, že žena dostala pokutu poté, co byla na King Street East v Sherbrooku se svým přítelem, kterého si vedla na vodítku. Policii celou situaci vysvětlila tím, že "venčila svého psa". Mluvčí sherbrookských policistů Isabelle Gendron médiím sdělila, že "pár s policií vůbec nespolupracoval".

Podle mluvčí žena porušila vládou vydané nařízení a odmítala zaplatit pokutu na místě. Žena dokonce řekla, že bude takové pokuty shromažďovat. Opakované porušování se ale může vyšplhat až na sankci v hodnotě 6000 dolarů, tedy zhruba 130 tisíc korun.

Co je BDSM

BDSM jsou erotické praktiky nebo hraní rolí, které zahrnují otroctví, disciplínu, dominanci a podrobení, sadomasochismus a další související praktiky.

Šlo snad o životní styl?

Je možné, že šlo o pár, který se podobnými praktikami zabývá a je to pro ně životním stylem. V BDSM existuje praktika zvaná petplay, kdy se jeden z partnerů chová jako určité zvíře. Může jít ale také o dominanci ženy, která si svého přítele - lépe řečeno možná otroka nebo "subíka" - vede na vodítku, čímž se dokazuje, kde je jeho místo, nebo jde o prosté ponížení, což může být vzrušující pro obě strany.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy