Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Orgasmus na Robinsonově ostrově! Kdo ho zažil a s čím? VIDEO

+ Dalších 27 fotografií
Už dnes večer pokračuje na obrazovkách televize Nova reality show Robinsonův ostrov! V kmeni Manobo je po další vyhrané soutěži opravdu skvělá atmosféra, jedna z účastnic je dokonce nadmíru spokojená. Co jí udělalo takovou radost?

V minulé epizodě došlo mezi kmeny Manobo a Kalinga k napínavému souboji o odměnu, kterou byly steaky. Soutěž vyhrál opět kmen Manobo, a proto si mohl na šťavnatém masíčku pochutnat. „Ty včerejší steaky bych přirovnala k tomu, že byly lepší jak orgasmus. To myslím, že mluví za vše,“ prozradí operátorka Zina v dnešním díle.

S tímto tvrzením ostatní moc nesouhlasí, ale z dobrého masa jsou pochopitelně nadšení. „Byly vynikající, akorát jsme je posolili, takže byly chuťově akorát,“ vyjádřila se Terry. Je vidět, že kmen Manobo si svou neporazitelnost opravdu vychutnává.

„Všechno se zatím vyvíjí k našemu prospěchu, protože jsme pořád jeden kmen. Ještě jsme nikoho nemuseli vyřazovat, ještě jsme se ani nepodívali na kmenovou radu, což je pořád dobrý,“ řekl Martin. Naopak kmen Kalinga čeká dnes večer další kmenová rada! Koho z kmene vyřadí? Sledujte dnes večer na Nově!

Související články

Další články