Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Orgasmus dosažený pouze pomocí mysli? Pánové, máte smůlu, tohle umí jen ženy!

Ženy, umíte to taky s rukama za zády?
Zdroj: profimedia.cz

Ve všech plátcích pro ženy i na všech možných diskuzních serverech se rozebírá problematika dosahování ženského orgasmu. Vrcholu v sexuálním uspokojování se totiž těší stále méně a méně žen. Přesto je tu skupinka šťastných, které nemají s orgasmy problém - naopak, jsou tak citlivé, že často nepotřebují žádnou fyzickou stimulaci a přesto dosáhnou největší rozkoše.

Odborníci tvrdí, že největším sexuálním orgánem u člověka je mozek a minimálně u žen tomu tak opravdu je. Ženský mozek je jinak stavěný než ten mužský. Disponuje daleko větší představivostí. Ženy si umí orgasmus vsugerovat, vmyslet se do něj. Tedy - některé.

Vědci, kteří sledovali ženy mající "psychický orgasmus" pomocí magnetické rezonance, tvrdí, že ženy často používají kombinaci dechové techniky a fantazie, jiné zapojují svaly pánevního dna. Další si představují erotické scénáře nebo romantické scény, při nichž jim milenec šeptá do ucha něžná slůvka. Zkrátka každá žena potřebuje jiný typ představ, jde jen o to vyzkoušet, která jí vyhovuje. A muži mohou jen tiše závidět.

Související články

Další články