Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pánové, zbystřete! Dnes je Mezinárodní den ženského orgasmu a těchhle 7 věcí jste o něm možná nevěděli

Pánové, zbystřete! Dnes je Mezinárodní den ženského orgasmu a těchhle 7 věcí jste o něm možná nevěděli
Zdroj: reprofoto Beautiful Agony
Dnešní den by měl být jedním z nejšťastnějších dní všech sexuálně aktivních dívek a žen. 8. srpen je totiž mezinárodním dnem toho největšího ženského potěšení!

Za tenhle krásný svátek, který většinu z nás potěší rozhodně víc než karafiát k MDŽ, mohou ženy posílat své díky do Brazílie, neboť to je to místo, kde byl 8. srpna zaveden.

V severovýchodním městě Esperantina v Brazílii se jeden radní rozhodl, že tento den věnuje ženskému orgasmu jako kompenzaci za "sexuální dluh" své vlastní manželce.

Tohle je 7 věcí, které jste o ženském potěšení možná nevěděli.

1) Průměrná doba, kterou žena potřebuje k dosažení orgasmu, je deset až dvacet minut. Takže rozhodně není kam chvátat!

2) Pravidelný orgasmus při sexu rozhodně nebývá pravidlem. Ženy, které mají stálého partnera, jej zažívají jen zhruba v 62 %.

3) Jen úplné minimum žen dokáže mít orgasmus, když se poprvé miluje s novým partnerem. Většina si nejprve potřebuje zvyknout a trochu se sehrát. I v tomto ohledu je tedy třeba mít trpělivost.

4) Dlouhodobá partnerství mají smysl hlavně pro kvalitní sex! Celých 67 procent žen totiž začíná mít pravidelný orgasmus až zhruba po šesti měsících trvání vztahu.

5) Sex je levnější než nakupování i psychiatr! Jedním ze skvělých přínosů ženského orgasmu je totiž jeho schopnost působit jako přírodní antidepresivum a prostředek proti stresu. Během sexuální aktivity jsou utlumeny ty části ženského mozku, které jsou zodpovědné za strach, úzkost a negativní emoce. A to se vyplatí!

6) Ve čtvrtém století před naším letopočtem věřil Hippokrates, že dítě je důsledkem ženského orgasmu. Pro povzbuzení plodnosti proto doporučoval, aby se muži snažili vskutku pečlivě dosáhnout sexuálního uspokojení svých partnerek.

7) Nejvýhodnější sexuální polohou pro dosažení orgasmu je misionářská poloha, při níž je pánev ženy podložená několika polštáři a kolena partnerky jsou přitažená k hrudníku. Mužský penis tak může lépe stimulovat G-bod.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy