Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Trojnásobný vdovec Mázl zrušil Vánoce, teď bude truchlit ještě půl sezóny

Mázl drží smutek prakticky nonstop.
Zdroj: Tomáš Starcha, poker-photo.eu

Švarc si stále jede svoji moderní verzi otrokářství a drží u sebe doma Simonu jako služku pomlčka sexuální pracovnici kvůli půlmilionovému dluhu. Její sestře Gábině se to nelíbí, přitom nemá sama co žvanit, ještě před rokem byla schopná krást, fetovat a podvádět koho šlo, aby se měla dobře.

Mázl se utápí v depresi, což je naprosto nerealistické, protože každý jiný trojnásobný vdovec na jeho místě už by se dávno zabil, a přípravu Vánoc hodil na svého syna. Suchá a Suchý by spolu rádi strávili Vánoce a zbytek života, nebo alespoň ten půlrok, než si Suchý místo upjaté a frigidní Zdeničky najde další milenku, jenže situaci kazí Renata, která tvrdí, že je těhotná, a z jejíž postavy se klube největší seriálová mrcha od dob Sue Ellen.

Vánoční dárek v podobě smrti sestry Babety nám tvůrci bohužel nenadělili, a tak budeme muset doufat v její tragickou autonehodu příští rok.

Související články

Další články