Otravnost báby Lepařové pomalu dosahuje maximální úrovně a začíná se vyrovnávat nesnesitelnosti Gábiny a zbytečnosti Běly. Lepařová totiž nemá vlastní život, a tak se rozhodla ho strávit v bytě Suchých, kde je vytrvale šikanuje a terorizuje svými životními moudry na úrovni chovance z bohnické léčebny a výsledky rukodělné práce z kroužku šití, které jsou snad ještě zbytečnější než ona sama.

Scénáristé by ji měli dát dohromady s Pantoflíčkem, jehož snažení se o Helenku je zhruba stejně trapné jako Lepařové vyšívání, a odeslat oba geronty někam do Bolívie s jednosměrnou letenkou. Renata se pomalu stává vzorem všech zlatokopek a její postup při balení Mázla je ukázkovou sviňárnou, ze které by si měly všechny přední české pseudocelebritní silikonové krasavice vzít příklad.

Nenápadně se snaží odstranit chudáka dobračku Mirku, která všechno pro zmateného naivního Mázla dělá naprosto nezištně, a tak na to brzy právem doplatí. Nový doktor Zajíc zatím nic nepředvedl, akorát v opilosti kopnul prázdnou lahev na Jáchyma, kterého bohužel neusmrtila.

Gábina dostává posttraumatický stres z nehody s Filípkem čili jí začíná solidně hrabat. Je jen otázkou času, než ji srazí auto nebo Hanákova pravačka, až ho tím fňukáním definitivně vytočí.