Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ordinace v růžové zahradě na Nově skončila: Takhle vypadal úplně první díl

Televize Nova vyslyšela přání desetitisíců fanoušků a bude pokračovat v natáčení svého historicky nejúspěšnějšího projektu. Nová éra Ordinace v růžové zahradě 2 bude divákům k dispozici exkluzivně na videoportálu Voyo. Pojďme si připomenout historicky první díl tohoto televizního hitu. 

Snad žádný jiný český seriál nevstoupil za téměř šestnáct let existence do našich životů tak intenzivně jako Ordinace v růžové zahradě 2.

Proto není divu, že po oznámení konce Ordinace přišla loni v listopadu vlna tsunami. Fanoušci plakali, sociální sítě seriálu byly okamžitě zaplaveny jejich prohlášeními, některá z nich byla velmi emotivní. Na Novu chodily každý den spousty dopisů s jasným sdělením: Vraťte nám zpět naši Ordinaci!

A protože jsou spokojení diváci pro Novu vším, rozhodla se televize tyto výzvy vyslyšet a již brzy začne uvádět zcela nové díly Ordinace v růžové zahradě 2. Exkluzivně na videoportálu Voyo!

"Streamovací platformy jsou budoucností. Zejména poslední rok a půl jednoznačně ukázal, že jsou naprosto rovnocennou alternativou k vysílání lineární televize. To, že si Nova jako svou vlajkovou loď v tomto směru zvolila právě Ordinaci, je z mého pohledu logické. Za téměř šestnáct let na televizních obrazovkách se stala kultem, který u nás nemá srovnání. Zájem ze strany fanoušků o nové příběhy z Kamenice je stále obrovský, a tak máme radost, že jim můžeme vyhovět a s víceméně stejným štábem i hereckým obsazením natáčet další příběhy Ordinace," říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

A dodává: "Diváci se na Voyo mohou těšit na další dramata, nečekané zápletky, milostné propletence a staré známé i zcela nové hrdiny. Chceme stále přinášet silné a po všech stránkách kvalitní příběhy z Kamenice, které uspokojí nejen současné příznivce, ale přitáhnou na Voyo i nové publikum. Věřím, že nová éra Ordinace v tom nejlepším naváže na tu předchozí." 

Jak vypadal úplně první díl kultovního seriálu se můžete podívat ve videu


Související články

Další články

Nejnovější kauzy