Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Ordinace v roce 2020: Podívejte se na první ochutnávku, co vás v seriálu čeká

Ordinace v roce 2020: Podívejte se na první ochutnávku, co vás v seriálu čeká
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
Ordinace
Diváci se budou muset přes dva týdny obejít bez zbožňované Ordinace v růžové zahradě. Po vánoční pauze se však nekonečný seriál z lékařského prostředí vrátí v ještě větší síle. Tvůrci slibují ještě větší pravidelnou dávku emocí. Máme pro vás první fotky z nových epizod!

Ordinace v růžové zahradě se na obrazovky vrátí po vánočních svátcích. Začne ohromnou záchrannou akcí po výbuchu plynu v paneláku nebo překotným porodem na salaši.

To ale nejsou jediná lákadla, která tvůrci divákům přichystali. Ordinace se totiž přestane natáčet seriálovým způsobem a kamery bude herce snímat jako u filmů.

„Jsem typ herce, který si danou situaci potřebuje odžít. Při první klapce slzím přirozeně, s každým dalším záběrem už jsou slzy techničtější. Detailní záběry se ale zpravidla točí až při opakování. Nechápala jsem herce u filmu, proč se při prvních klapkách nepokládají tolik jako u těch detailních. Teď to chápu, jinak se to nedá vydržet,“ naznačila Ivana Jirešová alias Lucie, co bude jinak.

První díl Ordinace v novém roce poběží v úterý 7. ledna ve tradiční čas. Čekání si můžete zkrátit fotkami z nových epizod v naší galerii.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy