Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ORDINACE V ROCE 2019: Mázlovi se vrátí dcera, Sekorův boj o život a Márovy intriky

+ Dalších 10 fotografií
Co vás čeká
Čtrnácté jaro přinese do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 svěží vítr, přivane zpět staré známé postavy a s osudy oblíbených hrdinů si pohraje v duchu aprílového počasí. Seriál se vrací už 8. ledna, na tohle se můžete těšit!

Mázlovi

Zpátky do Kamenice přijíždí Mázlova dcera Naďa (Petra Bučková), která před deseti lety odletěla do Ameriky budovat kariéru modelky. Ta je ale u konce, závratná nebyla a Naďa se vrací domů s jednou kapsou prázdnou a druhou vysypanou. Mázlovi jsou sice zvyklí žít v početné divoké domácnosti, jenomže Naďa je hurikán a žít s ní není jednoduché. Čestmír (Petr Rychlý) by rád dceru s nulovou představou o vlastní budoucnosti nasměroval, jenomže Naďa je dospělá a mluvit si do života nenechá. Jak se Mázlovi vyrovnají s dalšími rodinnými dramaty? Přijme Naďu Mázlova současná žena Alena (Michaela Badinková)? A přijme Naďa ji? A co se stane, až se Naďa, která vždycky měla slabost pro starší muže, setká s charismatickým Rytířem (Miroslav Etzler)?

{{articleembed:70008}}

Suší

Zdena a David (Dana Morávková a Jan Čenský) prožijí peklo na zemi. Hrůzu, kterou ročně v Česku prožijí tisíce milujících rodičů. Těch, po jejichž dětech je vyhlášeno pátrání. Zdena s Davidem nikdy necítili takový strach o dítě, jaký pocítí právě nyní. Z dětského koutku v nákupním centru se ztratí jejich dcera Hanička (Eliška Obrová). Začíná obrovské pátrání po zmizelém dítěti. Zoufalé kroky zdrcených rodičů, které vedou slepě k Martynčákovi (Ján Jackuliak), střídá beznaděj a strach. Tragédie ukáže semknutí kamenických lékařů, ale poznamenává přátelství s Bělou (Zlata Adamovská), která měla Haničku toho osudného dne hlídat. Co se Haničce stalo a podaří se ji zachránit?

Bibi a Marek

Bibi a Marek (Marika Šoposká a Štěpán Benoni) se snaží o miminko. A stejně jako každý pátý pár v Česku marně. Jenomže zatímco Bibi se neschopností počít trápí a je rozhodnutá podstoupit IVF, Marek cítí, že na dítě ještě není připravený. Ačkoliv se zprvu kvůli Bibi snaží svůj pocit zahnat, jeho upřímnost zvítězí. Pro Bibi to bude zraňující informace, to ale ještě netuší, že ji Marek podvedl s mladou boxerkou Erikou (Marta Dancingerová)… Co se stane, až se Bibi dozví pravdu? Ustojí jejich láska takhle těžkou zkoušku? Dokáže křehká Bibi odpustit Markovi nevěru? Teď, když naprosto zničil všechny její představy o společném životě... Teď, když už nemůže být jasnější, jak moc rozdílní jsou…

Marika

Marika (Andrea Kerestešová Růžičková) se ze všech sil snaží vrátit Honzu Sekoru (Jan Hájek) do života. Ten do něj ale chuť nemá, cítí obrovskou zradu Mariky, která mu na konci roku přiznala, že to ona zapříčinila smrt jeho otce. Sekorovi život zachránila, stačí to ale na to, aby jí někdy odpustil? Dokáže Maričina láska utišit bolest v Honzově srdci? Dokáže jejich touha umlčet pochybnosti? Dva jsou přece silnější než jeden a sílu budou oba potřebovat! Primariátu kamenické chirurgie se totiž během Honzovy neschopnosti k nelibosti všech ujímá Mára (Robert Jašków). Za spojence má Charlotte (Chantal Poullain) a také lehce manipulovatelného Adama (Libor Stach), kterého pustili z vazby. S jeho pomocí se chce zbavit Mariky. A nejen to, ve vlastní prospěch touží po zničení Kamenické nemocnice...

Švarcovi

Bobo a Heluš (Martin Zounar a Martina Randová) zase spřádají další plány ke zbohatnutí. A zatímco dosud byl jeden šílenější než druhý, tentokrát chce jít Heluš praktičtější cestou. Když totiž zjistí, kolik berou psychologové, rozhodne se vydat na dráhu životní koučky. Švarc si sice myslí, že se úplně zbláznila, umí si ale dát jedna a jedna dohromady: Je to přece teď velký trend, mohl by to být i dobrý byznys a životního kouče dneska může dělat každý. Tak proč ne výřečná a životem ošlehaná Heluš? Nebyli by to ale Švarcovi, kdyby se jejich pikle neotočily proti nim. Dokážou nakonec sami ukoučovat alespoň vlastní život?

Květa a Vilík

Květa s Vilíkem (Klára Oltová a Roman Štabrňák) se dostali do svízelné finanční situace. Stejně jako bezmála milion lidí v Česku, i oni se stále hlouběji propadají do dluhové pasti a hrozí jim exekuce. Stejně jako desetitisíce tuzemských domácností, i oni látají jednu půjčku druhou a tím situaci vytvářejí bezvýchodnou. Přitom do problému se podobně jako řada českých dlužníků dostali, ani neví jak… Jejich rodinný rozpočet je zkrátka stále tenčí, obzvlášť poté, co Vilík kvůli zranění nebude schopen pracovat. Řešení nezáviděníhodné situace se nabízí ve chvíli, kdy bohatý, ale komplikovaný pacient Jošt (Roman Luknár) nabízí Květě spolupráci. Oblíbil si ji a s její pomocí se snadněji vyrovnává s tím, že ze dne na den skončil na invalidním vozíku. Květa ho má ráda a je jí příjemným rozptýlením a útěkem od rodinných starostí. Jenomže Jošt v Květě vidí víc  než ošetřovatelku, líbí se mu a nabízí jí jednoduché řešení její komplikované finanční situace. To by ale znamenalo opustit Vilíka. Je láska silnější než peníze? Vzdá se Květa obětavého Vilíka, aby zabezpečila svoji rodinu? Nebo společně najdou rozumnější řešení oddlužení?

Související články

Další články