Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ORDINACE TENTO TÝDEN: Těhotná Bibi, hororové chvíle Suchých a zoufalí Švarcovi

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Ordinace
Zdena Suchá si znovu prožije noční můru, v Kamenici se zničehonic objeví její trýznitel Andrej Martynčák. Nenapadne ho nic lepšího, než strašit malou Haničku. O něco menším peklem si projde i Bibi, která kvůli nevolnostem doufá, že čeká miminko. Ukáže se to však jako planý poplach. Marika doufá ve zlepšení stavu Honzy Sekory, jenže ten dál zůstává v umělém spánku.

Po čtrnácti dnech je zpátky Ordinace v růžové zahradě a rozhodně se nedá říct, že první týden bude veselý. Právě naopak, Kamenici bude stíhat jedna katastrofa za druhou!

Nejtěžšími chvílemi si projdou Suší. Do Kamenice se totiž vrátil Andrej Martynčák, který Zdenu psychicky i fyzicky týral. David tomu odmítá věřit až do chvíle, kdy si Martynčák na Zdenu počká před školkou, kam chodí malá Hanička. Ještě větší peklo ale lékařská dvojice prožije o něco později, Hanička totiž beze stopy zmizí z dětského koutku. Vina padá na Bělu Valšíkovou, která ji měla hlídat, a hlavním podezřelým se stává Martynčák.

Krušné dny čekají také Bibi, která trpí nepříjemnými nevolnostmi. Z radostného očekávání, že by mohla být v požehnaném stavu, ji to ale ani tolik netrápí. Smutné vystřízlivění přijde v momentě, kdy zjistí, že jí bylo špatně ze zkaženého cukroví. A to ještě netuší, že se jí Marek chystá zahnout...

Honza Sekora dál zůstává v kómatu a Marika dál padá ke dnu. Doufá ve zlepšení, jenže to nepřichází. Do hry se navíc vrací Mára se svými intrikami. Post ředitele si neudržel, a tak ze všech sil usiluje alespoň o primářské křeslo. Všechno se vyostří ve chvíli, kdy se těžce zraněný Sekora neobejde bez operace. Márovi nikdo nevěří, ale nakonec se stejně zákroku ujme.

Heluš se kvůli chudobě hroutí. Bobo se ji snaží rozveselit, ale marně. Zlom nastane, když Heluš potká v bufetu Jarmilu, které prodali vilu po Babákové. Heluš je rozhodnutá: musí znovu zbohatnout za každou cenu!

Související články

Další články