Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ORDINACE TENTO TÝDEN: Haničku unesl PEDOFIL?! Najednou se zjeví a pak…

+ Dalších 44 fotografií
Suší pátrají po únosci Haničky na vlastní pěst. Najdou údajného pedofila, o němž jsou přesvědčeni, že jejich malou dceru unesl. Mára pokračuje v plánu, jak z Kamenice vyštvat Mariku. Do nemocnice proto znovu nastupuje labilní Adam Svoboda, který je neprávem odsouzen za zabití Sekorova otce. I to přinese Ordinace v růžové zahradě tento týden.

Zdena a David jsou v Ordinaci v růžové zahradě stále na stopě únosce Haničky. Dostanou tip, že v okolí dítěte se pohyboval muž, který byl v minulosti obviněn ze zneužívání dětí. Bibi dál trápí, že nemůže otěhotnět. Zvlášť, když se vydá na šílenou maminkovskou party těhotné kamarádky.

Leoš Mára realizuje svůj plán, jak vyštvat z oddělení Mariku: přijme do práce Adama Svobodu, který nastoupí jen proto, aby mohl Mariku pronásledovat.

Bibi je nervózní, že se jí stále nedaří otěhotnět, a chce po Markovi, aby si nechal udělat spermiogram. Marek, který o dítě vůbec nestojí, si jde vybít svoji frustraci na box, kde se znovu setká s krásnou boxérkou Erikou.

Sekora oznámí Márovi a Charlottě, že je uschopněn a vrací se na post primáře. Většina lékařů má radost, jen Adam se bojí vyhazovu.

V nemocnici je hospitalizovaný Vokrouhlický – údajný pedofil a únosce Haničky….

Související články

Další články