Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ordinace: Poslední hodinka ředitele Valšíka? Mára pracuje na jeho destrukci

+ Dalších 8 fotografií
Primář Leoš Mára se synem Patrikem pracují na odstranění Eduarda Valšíka z ředitelského křesla. Tento týden by mu měli zasadit poslední ránu. Ordinace v růžové zahradě bude obzvlášť napínavá!

Darina požádá Patrika, aby ošetřil syna její kamarádky, její největší starost je, aby se vše povedlo ututlat. Patrik je naštvaný, protože lékařská etika jeho matce evidentně nic neříká.

Vojta s Radkou objeví na silnici havarované auto, zjistí, že zraněná řidička je paní Polakovičová, matka ženy, která své dítě hodila do kontejneru a je obžalovaná z vraždy. Aloisii mrzí, že měla předsudky vůči sestře Saše kvůli její homosexualitě i pochybné minulosti, chce se jí omluvit.

Hejtman Švarc je po rozvodu blízko bankrotu. Navíc bude muset brzy vyplatit bratrovi a Heluš milion korun. Zoufale hledá možnost, jak soužití Hečků a Švarců zkomplikovat a napadne ho, že rodinu přihlásí do televizní soutěže.

Zita přiváží z LDN Tomáše Rédla. Vidí, že jeho stav se kvůli špatné péči v ústavu hodně zhoršil. Mára využije příležitosti, aby očernil Eduarda a dostal ho z ředitelského křesla. Márova obvinění by měl potvrdit Patrik a zasadit tak Edovi poslední ránu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy