Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Opustit Paroubka? Oškube tě jako slepici! Snacha expremiéra promluvila o drsném rozvodu

Jiří Paroubek s Terezou Smejkalovou v roce 2015.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie

Byla to velká sláva, když Jiří Paroubek mladší (38) se před pěti lety ženil s krásnou Terezou Smejkalovou. Nyní je lásce konec a manželka syna někdejšího premiéra Jiřího Paroubka (69) podle Blesku svými slovy de facto říká, že ji měl muž údajně „surově oškubat“. „Paroubkovi se zkrátka neopouštějí,“ reagovala.

Jiří Paroubek mladší: Drsný rozvod a praní špinavého prádla

Podnikatel Jiří Paroubek mladší a manažerka Tereza Smejkalová, která má dítě z předchozího vztahu, se brali před pěti lety před zraky někdejšího předsedy vlády a jeho bývalé manželky Zuzany.

Předloni se ale Tereza rozhodla, že života se synem bývalého politika už má plné zuby, odstěhovala se i s malou do podnájmu a čekala, co bude dál. A nestačila zírat.

Tereza Smejkalová: Miliony v tahu

„Dnes jsem oficiálně předala lžičku, kterou jsem si jako jedinou věc omylem odnesla ze společné domácnosti po 8 letech vztahu a 5 letech manželství s Jiřím Paroubkem mladším,“ začala ve svém nyní již neveřejném prohlášení na Facebooku, o kterém informoval Blesk.

„Přestože jsem v manželství od píky vybudovala úspěšnou firmu a společně si s manželem vzala mnohamilionovou hypotéku na dům v Řeporyjích, díky předmanželské smlouvě nemám s rozvodem nárok na nic! Paroubkovi se totiž neopouštějí, pokud se tedy nechcete roky rozvádět a nechat u soudu statisíce,“ tvrdí žena.

„Dům manžel s několikamilionovým ziskem v lednu prodal a z firmy mě přes právníky v dubnu vyhodil... Ale karma je zdarma a za peníze si ještě nikdo nikdy štěstí, lásku ani zdraví nekoupil. Ať se daří, ‚drahý‘ Jiří,“ dodává varovně Smejkalová.

Není bez zajímavosti, že slova o tom, že Paroubkové se neopouštějí, v minulosti použila i bývalá žena expremiéra Petra Paroubková, která také zdaleka neprožívala nejjednodušší rozvod, ale i sám bývalý hvězdný politik. Jako by šlo o důkaz, že co řekne, to platí…

Ke krokům syna se Paroubek starší nechtěl vyjadřovat s tím, že syn je dospělý a své záležitosti si řeší "po vlastní ose".

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy