Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Opustila Slunečnou, kamarádky ne: Těhotná Arichteva slavila s děvčaty z 3v1

Holky na Veroniku nezapomněly.
Zdroj: Archiv Veronika Arichteva
+ Další 2 fotografie
oslava
Herečka Veronika Arichteva oslavila minulý týden 34. narozeniny. Malou oslavu si nastávající maminka nemohla odpustit ani s nejbližšími kamarádkami a kolegyněmi z humorného tria 3v1 Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou. Ty pro ni připravily oslavu s dortem, dárky, výzdobou a nealko občerstvením.

Veroniku Arichtevu, která nedávno ohlásila, že s natáčením seriálu Slunečná končí, překvapily její kamarádky ze zábavního tria 3v1. Připravily pro ni krásný dort, výzdobu i fotokoutek.

Přání pro každou z nás...

Při sfoukávání svíčky na dortu si dala Veronika obzvlášť záležet. Především na přání, které prý měla pro každou z kamarádek. "Přála jsem si pro každou něco a až se to splní, tak to teprv bude prdel," napsala k příspěvku, kde nechybí ani video zachycující překvapení, které si pro ni děvčata připravila. Že by si přála pro obě dámy miminko?

Místo miminka stavba

Martina Pártlová (40), která ne a ne narazit na toho pravého, by si rodinu ve svém věku už co nejdříve zasloužila. Stejně tak Nikol Štíbrová (33) by si mohla s novým partnerem ještě jedno miminko pořídit. Mateřských povinností si ale zatím bude za pár měsíců užívat jen Veronika, která by měla rodit v září. Nikol a Martina se mezitím realizují budováním nového hnízda. Obě blondýnky z oblíbeného tria se totiž pustily do stavby domů.

Nechce riskovat

Veronika, která má momentálně jiné starosti, se v pátém měsíci dobrovolně vzdala natáčení. Kvůli epidemii koronaviru nechtěla sebe ani své miminko vystavovat zbytečnému riziku, což je pochopitelné.

Dobrá zpráva pro fanoušky ale je, že po porodu se bude herečka chtít brzy vrátit do práce. Jak Arichteva před nedávnem uvedla, už na podzim by mohly 3v1 znovu objíždět republiku se svými besedami, které se staly velmi oblíbenými.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy