Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Opustila kvůli Rytmusovi přítele? Exotická moderátorka SuperStar prý ještě nedávno randila s jiným!

Jasmina má bosensko-maďarský původ.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Zpráva o tom, že novopečená moderátorka letošního ročníku SuperStar Jasmina Alagič (28) randí s ex Dary Rolins (45) Rytmusem (41) vybuchla jako časovaná nálož. A nyní už přicházejí informace, podle kterých sexbomba kvůli rapperovi měla vyrazit dveře s jiným!

Jejich vztah je prý v úplných začátcích, už spolu mají ale randit. Dokonce se najdou tací, kteří tvrdí, že viděli jejich zaláskované pohledy.

Rytmus se nevyjadřuje, Jasmina sice tak trochu ano, ale spíš mlží. Redakci eXtra se ale nyní ozval člověk z produkce SuperStar, který říká hodně zajímavé věci.

„Při natáčení s jedním klukem chodila! A teď skočila po Rytmusovi,“ dušuje se zdroj, který měl k moderátorce během natáčení pěvecké soutěže hodně blízko.

Těžko říct, jestli tomu věřit. Třeba její manažerka prý vůbec o žádném randění nic netuší. „S Rytmusem je to kamarádství. Vztah ne. Aspoň v této chvíli určitě ne,“ řekla naší redakci Gabriela Drobová tak trochu záhadně. Že by se tedy dvojice zatím jen opatrně oťukávala?

I kdyby však manažerka věděla víc, třeba to, že si páreček nedávno na jedné bratislavské pumpě vyměňoval něžné dotyky, určitě by to netroubila do světa. Stála by pevně za svou klientkou.

A že by Jasmina kvůli Rytmusovi (41) opustila někoho jiného? To si také nemyslí, i když v téhle oblasti už vyloženě tápe. „O tom nic nevím. Přiznám se, že o soukromí se nebavíme, řešíme pracovní a kamarádské věci. Pokud ale vím, neměla žádný vztah,“ dodala Jasminina manažerka.

Tak uvidíme. Buďto tenhle románek vyšumí jako pára nad hrncem, nebo bude do roka na světě rapující kudrnáč!

Související články

Další články