Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Opustil tě partner? Víme, co máš dělat, aby tě prázdný byt nezničil

Víme, co dělat, aby vás samota nezničila.
Zdroj: archiv
Pocit samoty a prázdnoty se po rozchodu jistě dostaví. Vy ovšem nezoufejte a berte tuto etapu života jako tu, která vás posouvá dál a otevírá vám nové dveře. Tohle jsou rady, které vám v porozchodové fázi pomůžou.

Rozchod rozhodně nepatří k těm příjemným životním obdobím, ovšem jde o nutné zlo, kterým si musíme všichni projít. Díky rozchodům a rozvodům lépe poznáváme sami sebe, své potřeby a možnosti. A tak po každém utrpení přichází odměna v podobě štěstí. Víme, co dělat, aby vás samota nezničila a rozchod jste přežili.

1. Staňte se designérkou

Kdy jindy je lepší čas na proměnu bytu než teď. Změňte si rozmístění nábytku v pokoji, změňte dekorace, prostě cokoli, co do bytu otiskne jen a jen vás. Navíc když změníte atmosféru bytu, kde jste bydleli s partnerem, uvidíte, že vám to moc pomůže.

2. Zažívejte nové věci

Právě teď máte čas na přátele a všechny koníčky a věci, které jste dříve nestíhali. Snažte se zaměstnat svou hlavu na maximum a volný čas si zaplnit jen příjemnými věcmi. Uvidíte, že tahle terapie funguje víc než dobře.

3. Rozmazlujte se

Konečně můžete vše dělat jen sami pro sebe, a tak se rozmazlujte, co to jen jde. Zajděte si ke kadeřníkovi, na kosmetiku a kupte si tu krásnou kabelku, na kterou už měsíce koukáte, uvidíte, jak vám to pomůže.

Související články

Další články