Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Opuštěný pes ležel smutně u sloupu a díval se na červenou plachtu. Neuvěříte proč!

Pejsek bude smutný až do konce svého života…
Zdroj: facebook.com
Pes Dogy zůstal ležet smutně u sloupu. Byl sám a opuštěný a díval se na červenou plachtu. Pod ní se skrývalo něco děsivého!

Pes Dogy je velmi oddaný a věrný přítel. S páníčkem, 23letým Leonardem Valdesem, trávili každou volnou chvíli a byli nerozlučná dvojka. Až do té doby, než se stala velká tragédie, která absolutně všechno změnila.

Když Leonardo Valdes venčil Dogyho, jako každý den, srazilo ho auto a z místa ujelo. Nikdo tak muži neposkytl první pomoc a on svým zraněním podlehl. Pejsek vůbec nechápal, co se děje, a nemohl pro svého milovaného páníčka nic udělat. Tak mu aspoň zůstal oporou až do poslední chvíle. Doufal, že svého pána ještě ochrání a on se časem probere. Jenže muž bohužel zemřel.

Když na místo přijela záchranka, lékaři už mohli jen konstatovat smrt. Tělo mrtvého muže přikryli plachtou a už se nedalo nic dělat. Dogy z toho byl velmi smutný, a tak ležel u sloupu a na červenou plachtu se celou dobu smutně díval. Z místa odmítal odejít.

I přes to, že se o něj rodina starala s láskou a chtěla mu nahradit jeho zesnulého páníčka, Dogy na něj nedokáže zapomenout. Uzavřel se do sebe, je smutný a po jeho majiteli se mu moc stýská. Dokonce šel na pohřbu vedle jeho rakve. Řidič tak zmařil několik životů…

Související články

Další články